Przejdź do treści
Blog.
Zarobki przedstawicieli handlowych

Zarobki przedstawicieli handlowych – fakty i mity

Praca przedstawiciela handlowego w każdej firmie wygląda zupełnie inaczej. Warto zbierać dobre doświadczenia zawodowe i rozpocząć pracę handlowca w miejscu, które oferuje najlepsze warunki na rozwój. Dowiedz się, jak wyglądają zarobki przedstawicieli handlowych i co koniecznie musisz wiedzieć o tym zawodzie!

 

Zarobki przedstawicieli handlowych bez tajemnic

Mitem jest, że przedstawiciel handlowy, który dopiero rozpoczyna swoją karierę otrzymuje niskie wynagrodzenie. Zarobki przedstawicieli handlowych są uzależnione od wielu czynników. Jednym z nich jest chociażby firma, w której pracują. Jednak faktem jest, że w Columbus Elite początkujący pracownicy mogą zarobić nawet 6000 zł już w pierwszym miesiącu pracy.

To, ile zarabiają przedstawiciele handlowi, jest proporcjonalne do ich zaangażowania. Dzięki unikalnemu systemowi motywacyjnemu i konkurencyjnemu wynagrodzeniu, nasi handlowcy mogą skutecznie działać i osiągać zamierzone cele. Wiemy, że wynagrodzenie w tym zawodzie jest bardzo istotne. Jednak chcemy też, by nasi pracownicy rozwijali się w tym zawodzie i cały czas zdobywali nową wiedzę. 

 

Praca przedstawiciela handlowego w branży OZE

Mitem jest, że Przedstawiciele Handlowi mają problem ze znalezieniem osób, zainteresowanych ich ofertą. Z roku na rok świadomość konsumentów na temat zalet OZE jest coraz większa. To bezpośrednio przekłada się na wyniki sprzedaży. Wielu Klientów samodzielnie zgłasza się do nas po produkty energooszczędne, takie jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii. Szczególnie osoby, które zainwestowały już wcześniej w panele fotowoltaiczne, chcą po pewnym czasie korzystać także z pozostałych rozwiązań.

Grupa Kapitałowa Columbus dokłada wszelkich starań, by utrzymać pozycję lidera.  Z tego względu robimy wszystko, by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Świadczy o tym fakt przyznania naszemu programowi – Columbus Care – Godła Teraz Polska, które jest dla nas niesamowitym wyróżnieniem!

 

W zawodzie Doradcy Energetycznego masz swobodę pracy

Mitem także jest to, że Przedstawiciele Handlowi mają niezwykle napięty grafik. W Columbus Elite zdecydowanie obaliliśmy ten mit. Nasi Doradcy Energetyczni sami wypełniają swój kalendarz, ponieważ tylko oni potrafią określić, ile czasu będą potrzebować na realizację celu. W tym zawodzie masz gwarancję elastycznego czasu pracy. 

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, na której dowiesz się jak funkcjonuje Columbus Elite i co oferuje Pracownikom. Z naszej strony możesz być pewny, że dostarczymy Ci niezbędną wiedzę, przekazaną podczas szkoleń wewnętrznych, które prowadzą eksperci branży fotowoltaicznej. Zarobki przedstawicieli handlowych to nie jedyne zalety tego zawodu. Dołącz do nas, działajmy razem dla czystego powietrza w Polsce! Czekamy na Twoje Cv!

Jeśli chcesz nas poznać lepiej, zajrzyj na nasz profil na Facebooku!