Przejdź do treści
Blog.
praca odnawialne źródła

Praca odnawialne źródła – dynamika branży się liczy!

Potrzebujesz nowych zawodowych doznań? Chcesz pracować w branży, której nie brak dynamiki a tempo rozwoju jest znaczące? Dołącz do struktur sprzedażowych Columbus Elite. Od dwóch lat aktywnie działamy w branży odnawialnych źródeł energii i w każdym miesiącu zdobywamy nowe kompetencje, które usprawniają dystrybucję produktów takich jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii.

Nowy Ład napędza dynamikę branży

Na branżę odnawialnych źródeł energii mocno oddziałuje Unia Europejska, która w swoich założeniach zakłada, że do 2050 roku osiągniemy neutralność klimatyczną. Co to oznacza? Polska będzie dążyła do tego, aby wyeliminować emisję dwutlenku węgla, poprzez maksymalne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Programy rządowe sprzyjają dynamice branży

Polacy chętnie korzystają z programu dofinansującego zakup instalacji fotowoltaicznej. Mowa o wsparciu Mój Prąd, którego druga edycja rusza już na początku lipca. Dzięki niemu, praca przedstawiciela Columbus Elite jest jeszcze bardziej przyjemna. Klienci znają zalety programu i korzystają z niego na potęgę. Nasi Doradcy Energetyczni na brak pracy nie narzekają, ponieważ to rządowe wsparcie jest skutecznym impulsem do podjęcia decyzji zakupowej.

Ekologiczna świadomość konsumentów rośnie

Troska o środowisko już nie jest pustym frazesem. Polacy zaczęli aktywnie działać na rzecz czystego powietrza, rozumiejąc że to od nich zależą losy naszej planety. Oprócz segregacji śmieci i zużywania mniejszej ilości wody chętnie wyposażają swoje domy w rozwiązania energooszczędne, np. instalują panele fotowoltaiczne. Takie działania pozytywnie działają na środowisko, ponieważ ograniczają zapotrzebowanie na węgiel.

Odnawialne źródła energii to szansa dla planety

Columbus Elite stwarza Doradcom Energetycznym szansę na zbudowanie swojej kariery w branży, która będzie rozwijała się przez najbliższe dekady. Dynamika odnawialnych źródeł energii to ciągle udoskonalana technologia, zdobywanie doświadczenia i zmieniające się potrzeby Konsumentów. Codziennie stajemy na wysokości zadania, dostarczając Polakom zieloną energię.

Praca w Columbus Elite jest dla Ciebie

Odnawialne źródła energii mają w sobie wielki potencjał. Stwarzają szansę na zbudowanie swojej kariery, jak i rozwój innowacyjnych technologii eliminujących emisję dwutlenku węgla. Skorzystaj z tej szansy i dołącz do zespołów sprzedażowych Columbus Elite. Czekamy na Twoje CV!

Jeśli chcesz nas lepiej poznać, zajrzyj na naszego Facebook’a!