Przejdź do treści
Blog.
columbus praca

Praca w Columbus Elite – co zyskujesz?

Szukasz pracy jako przedstawiciel handlowy? Poniżej przeczytasz kilka powodów, które przekonają Cię, że praca w Columbus Elite to jest to czego Ci trzeba. Skoro trafiłeś na naszą stronę to już wybrałeś branżę w jakiej poszukujesz pracy. Tu przyznajemy Ci rację, praca w branży OZE to świetny wybór jeżeli szuka się zatrudnienia na dłużej. Odnawialne źródła energii to dynamicznie rozwijający się sektor energetyki na całym świecie. Z pewnością nie jest to chwilowa moda. Zwiększenie miksu energetycznego o OZE to dokładnie zaplanowana strategia “Zielonego Ładu” Unii Europejskiej, która ma zostać zrealizowana do 2050 roku. W konsekwencji w branży OZE zapotrzebowanie na pracowników wciąż wzrasta. Dlatego jeżeli chcesz pracować w branży przyszłości dołącz do nas już dziś. 😉

Praca w Columbus Elite jest dla Ciebie!

Wiesz już, że odnawialne źródła energii to wizja przyszłości. Teraz czas na zalety pracy w Columbus Elite:

  1. Zastanawiasz się ile może zarabiać przedstawiciel handlowy? W Columbus Elite już w pierwszym miesiącu możesz zarobić 5 000 zł. Spokojnie, to tylko początek, w kolejnych miesiącach Twoje wynagrodzenie może być wyższe, ale to będzie zależeć tylko od Ciebie. Wystarczy się trochę zaangażować i szybko zobaczysz, że było warto. 
  2. Pierwszy miesiąc to czas na poznanie technologii jaką oferujemy naszym Klientom. To również szereg szkoleń, które kompleksowo przygotują Cię do wyjścia w teren. Nie każdy przychodzi do nas z doświadczeniem, dlatego przykładamy dużą wagę do zwiększania kompetencji naszych pracowników, by każdy miał takie same szanse na osiągnięcie sukcesu. 
  3. Elastyczny czas pracy, sam możesz zdecydować kiedy i ile czasu poświęcisz na pracę. Pracę w Columbus Elite możesz połączyć ze studiami, a nawet z inną pracą. Czy to nie wspaniałe? 
  4. Praca dla marki o mocnej pozycji na rynku. Jeżeli interesowałeś się już instalacjami fotowoltaicznymi to z pewnością kojarzysz firmę Columbus, która jest liderem w branży OZE w Polsce. Columbus Elite jako część Grupy Kapitałowej Columbus, od dwóch lat rozbudowuje sieci sprzedażowe w całej Polsce. W ciągu tego czasu nasi agenci sprzedaży pozyskali już ponad 15 000 tys. Klientów. Praca w dużej firmie daje Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia. 
  5. Praca na rzecz ochrony środowiska. Chcąc czy nie chcąc, pracując w branży odnawialnych źródeł energii masz realny wpływ na poprawę stanu środowiska. Dla nas w Columbus Elite troska o środowisko to część misji, którą założyliśmy sobie na samym początku. Każdego dnia pracujemy, by zwiększać świadomość ludzi na temat ekoenergetycznych rozwiązań. Sprawiamy, że ich domy są przyjazne środowisku i jednocześnie ekonomiczne. Jeżeli Tobie również zależ na naturze to już mamy coś wspólnego. 😉
  6. Zielona Franczyza, to najnowsza oferta Columbus Elite skierowana do mniejszych jak i większych przedsiębiorców. Jeżeli masz własną firmę i chcesz wejść w świat OZE ta oferta jest dla Ciebie. Więcej dowiesz się tutaj: https://columbuselite.pl/zielona-franczyza/

Dołącz do Columbus Elite!

I jak, udało nam się Ciebie przekonać? Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości skontaktuj się z nami bądź wyślij swoje CV, z pewnością się do Ciebie odezwiemy. 

Jeżeli nie spróbujesz to się nie przekonasz 😉

Columbus Elite, dołącz do nas już dziś, zapraszamy też do zapoznania się z naszym profilem na Facebook’u!

https://columbuselite.pl/#anchor-dolacz-do-nas