Przejdź do treści
Blog.
praca odnawialne żródła

Praca w Columbus Elite czeka na Ciebie!

Pracodawca, który zapewni Ci warunki do rozwoju, szkolenia, wysokie zarobki i gwarancję pracy na co najmniej kilkanaście lat?

Znalezienie stabilnego pracodawcy w czasach kryzysu gospodarczego nie jest łatwym zadaniem. Jeżeli szukamy pracy na dłużej musimy zrobić dobry reaserch, nie chodzi tylko firmę, ale o całą branżę w jakiej działa. W jaki sposób się rozwija na przestrzeni kilku lat, czy tendencja jest wzrostowa, jak ten rynek może wyglądać w przyszłości?

 

Odnawialne źródła energii to pewna praca!

Columbus Elite działa na rynku OZE od dwóch lat. Dynamika rozwoju technologii branży odnawialnych źródeł energii powoduje, że taki okres weryfikuje działalność firmy. Tylko przedsiębiorcy, którzy dotrzymują tempa bądź są o krok w dalej utrzymają się na rynku. Columbus Elite należy do Grupy Kapitałowej Columbus,  dzięki temu posiadamy zaplecze technologiczne i logistyczne, które gwarantuje naszym Klientom najwyższej jakości usługę. 

 

Od początku istnienia Spółki rozbudowujemy sieć sprzedaży w całej Polsce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, w krótkim czasie udało nam się stworzyć strukturę, która obejmuje ponad 500 agentów działających w 16 województwach. W pierwszym pełnym roku działalności Columbus Elite pozyskał około 11 tys. Klientów o łącznej zamontowanej mocy 48MW. 

W tym roku nie zwolniliśmy tempa i w 1Q 2021 roku podnieśliśmy nasze wyniki do 15 000 zadowolonych klientów, dzięki nam ich domy stały się bardziej przyjazne środowisku i ekonomiczne. Po pierwszym kwartale 2021 roku Columbus Elite   wzmocnił portfel miksu energetycznego o łącznie 67MW.

 

Praca z ideą #thinkpeople

W Columbus Elite staramy się działać w zamyśle #thinkpeople. To znaczy, że przede wszystkim stawiamy na rozwój naszych pracowników, szkolenia i nowe kwalifikacje. W konsekwencji tego typu działania skutkują o wiele lepszymi wynikami całej organizacji. Dzięki stwarzaniu możliwości spotkań i wspólnego dzielenia się doświadczeniami, wzmacniane są więzi koleżeńskie. Ważne jest dla nas, by praca przebiegała w przyjaznej atmosferze. Chcemy, aby Columbus Elite był miejscem, w którym młode osoby znajdą swoje miejsce i będą mogły budować swoją karierę w branży OZE. 

Jak powiedział Prezes Columbus Elite Paweł Bednarek: “Dzisiaj nie chodzi tylko o to, by zdobyć pieniądze do organizacji. Chodzi o to, by stworzyć firmę, która będzie łączyć zasoby, kompetencje i będzie przyciągać ciekawe osoby do projektu.”

Jeżeli szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji w branży przyszłości dołącz do Columbus Elite. Praca, którą zapewniają odnawialne źródła energii to szansa dla ambitnych!

Zajrzyj na naszego Faceboook’a!