Przejdź do treści
Blog.
praca przedstawiciel handlowy

Pracuj elastycznie – pracuj jak lubisz!

Żyjemy szybko, chcemy mieć komfort i swobodę na co dzień. Praca powinna być dostosowana do Ciebie i do Twoich potrzeb. Pracuj w firmie, w której możesz czuć się dobrze i wykonywać powierzone zadania w rytmie, który pasuje do Ciebie. Columbus Elite to szansa na to, by praca jako przedstawiciel handlowy była elastyczna. Przeczytaj artykuł i przekonaj się, że Doradca Energetyczny to idealnie propozcyja dla Ciebie!

 

Rozwój w pracy przedstawiciela handlowego

Nie rodzimy się z wiedzą absolutną, więc specyfika niektórych branż dla wielu ludzi może być odległa. Dlatego każdy nasz Przedstawiciel handlowy, zanim rozpocznie pracę z Klientami, ukończy szkolenia wdrożeniowe, które wprowadzą go w tematykę odnawialnych źródeł energii. To za ich sprawą nasi Partnerzy zdobywają szczegółową wiedzę, zarówno produktową jak i sprzedażową. Osoby, które wcześniej pracowały jako agenci nieruchomości, w Columbus Elite odnoszą sukcesy sprzedażowe wykonując zadania Doradców Energetycznych. To właśnie elastyczność, umiejętność przyswajania nowej wiedzy i chęć do rozwoju sprawiają, że łatwiej jest zmienić branżę i zacząć czerpać korzyści z wykonywanej pracy.

 

Elastyczna praca dla przedstawiciela handlowego

Jak Columbus Elite rozumie elastyczność w pracy? Przede wszystkim nawiązujemy partnerskie relacje z naszymi Doradcami Energetycznymi, ponieważ chcemy aby podstawą naszej współpracy było zaufanie. Każdy Przedstawiciel Handlowy ma wyznaczone zadanie do zrealizowania, więc dokładnie może rozplanować czas pracy niezbędny do ukończenia zadania w określonym terminie. Nasi Współpracownicy bardzo chwalą sobie takie rozwiązanie, ponieważ tylko oni mają wgląd do ich kalendarza spotkań, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by między prezentacjami oferty mieć czas na np. sprawunki w urzędzie. Elastyczność to także swobodny styl pracy, jeśli masz swoją wypracowaną i skuteczną technikę na sprzedaż – śmiało! Nie ograniczamy Cię. Chcemy, abyś pracował u nas tak, jak lubisz. 

 

Jeśli oczekujesz od pracy stałego rozwoju i dużej dawki elastyczności – aplikuj do Columbus Elite. Pracuje z nami wiele inspirujących osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą. Nie przejmuj się, że nie masz doświadczenia sprzedażowego lub nie jesteś ekspertem odnawialnych źródeł energii. Wszystkiego Cię nauczymy!

Zajrzyj na nasz profil na Facebook’u!