Przejdź do treści
Blog.
praca

Co po maturze? Praca w Columbus Elite!

Egzaminy maturalne zakończone, czas na rozpoczęcie pierwszej pracy. Dla tych, którzy zawsze woleli doświadczenie od teorii, w końcu mogą wziąć sprawy w swoje ręce i postawić pierwsze kroki w kierunku kariery zawodowej. A może by tak od pierwszego dnia zostać własnym szefem i założyć działalność? W Columbus Elite stawiamy na młodych ludzi pełnych energii do działania, dajemy im szansę na rozwój w branży przyszłości i pracę wśród najlepszych. Wykształcenie nie jest dla nas najważniejsze, ważne jest to czy masz do tego talent.

Spokojnie, kto powiedział, że nie można pracy połączyć ze studiowaniem. W Columbus Elite sam możesz zdecydować jak długo i w jakich godzinach pracujesz. Dzięki temu możesz pogodzić grafik na studiach ze spotkaniami z Klientami. Zastanów się co wolisz, oszczędności czy kredyt studencki na koncie po 5 latach. 😉 

Podpowiemy, wybór jest prosty – pracuj w Columbus Elite!

Pierwsze prace po maturze kojarzą się z nisko płatnymi stanowiskami. U nas zarobki zależą od Twojego zaangażowania, już w pierwszym miesiącu możesz zarobić 5 tys. złotych. Zapewniamy naszym wszystkim pracownikom szkolenia techniczne oraz sprzedażowe, by każdy miał takie same szanse na sukces. 

Troska o naszą planetę zawsze była wpisana w naszą misję. Staramy się, by instalacje fotowoltaiczne stały się popularnym rozwiązaniem ekologicznego zasilania gospodarstw domowych. Praca w branży OZE daje Ci możliwość realnego działania na rzecz ochrony naszej planety. 

Dzięki pracy w naszej organizacji:

  • możesz zacząć pracę od razu po maturze
  • masz elastyczny grafik, który możesz połączyć ze studiami
  • dobrze zarabiasz
  • zdobywasz doświadczenie zawodowe w silnej marce
  • chronisz środowisko 

W Columbus Elite wiemy, że doświadczenie jest bezcenne, dlatego dajemy szansę  młodym ambitnym ludziom, którzy chcą zacząć swoją karierę w branży odnawialnych źródeł energii.  Praca w Columbus Elite to dobra okazja na poznanie ciekawych ludzi, ponieważ polega ona na budowaniu relacji międzyludzkich.

Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy, dołącz do nas już dziś: https://columbuselite.pl/#anchor-dolacz-do-nas

Zajrzyj też na nasz profil Facebook’owy zamieszczamy tam mnóstwo przydatnych wskazówek, które pomogą Ci podczas procesu rekrutacyjnego!