Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite – raport za pierwszy kwartał 2021 r.

Columbus Elite niedługo będzie świętował drugą rocznicę powołania Spółki przez Pawła Bednarka, Rafała Kołłątaja i Dawida Zielińskiego w ramach Grupy Kapitałowej Columbus. Pierwszy kwartał tego roku można zaliczyć do udanych, ponieważ obecnie firma zatrudnia kilkaset Doradców Energetycznych i z powodzeniem realizuje projekt Zielona Franczyza. 

 

Pierwszy kwartał 2021 podniósł wysoko poprzeczkę

 

Wypracowane metody działania i zdobyte doświadczenie są skutecznym sposobem na skalowanie biznesu. W Columbus Elite kierujemy się dbaniem o dobro planety. Dążymy do tego, aby z roku na rok wyniki sprzedażowe były coraz lepsze. O potwierdzeniu tej idei mogą świadczyć wyniki sprzedażowe za pierwsze trzy miesiące roku 2021. Były doskonałym startem w wyścigu, którego zwycięzcami jesteśmy my wszyscy, ponieważ zyskujemy czyste powietrze.

Wyniki narastająco od początku istnienia Spółki do końca 1Q2021 .:

  • 15 000 zadowolonych Klientów (narastająco od początku istnienia Spółki) 
  • 67 MW mocy zamontowanych w mikroinstalacjach fotowoltaicznych (narastająco od początku istnienia Spółki) 

Cały raport Grupy Kapitałowej Columbus znajdziesz tu

 

Zielona Franczyza Columbus Elite – nowy kierunek rozwoju branży OZE

 

Zielona Franczyza to rozwiązanie dla firm, które nie posiadają zaplecza technologicznego i finansowego. Mają one szansę na płynne rozpoczęcie działalności sprzedażowej. Jest to propozycja podjęcia współpracy z Columbus Elite na dogodnych i partnerskich warunkach. Nasi franczyzobiorcy mają dostęp do wypracowanych przez nas technik sprzedażowych, sprawdzonych procesów operacyjnych, administracyjnych oraz digitalizacji. Działanie pod szyldem naszej marki to gwarancja zbudowania wiarygodności firmy. Dla Klientów jest kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze dostawcy produktów energooszczędnych.

 

Dzisiejsza współpraca z Columbus Elite dla zielonego jutra 

Regulacje rządowe i unijne również promują i napędzają rynek odnawialnych źródeł energii. Działania zmierzające do poprawy jakości powietrza dla nas i przyszłych pokoleń dopiero teraz są naprawdę zintensyfikowane. Polacy mają coraz większą świadomość ekologiczną i chętnie wyposażają swoje domy i firmy w produkty energooszczędne z Grupy Columbus, takie jak: panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii. 

Jeśli chcesz być częścią wielkiej zmiany, dołącz do nas. Zapewniamy optymalne warunki pracy, w których każdy ma szansę na realizację swoich celów związanych ze zdobyciem wiedzy i doświadczenia.