Przejdź do treści
Blog.
praca przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy to praca dla Ciebie!

Podejmując pracę warto wiedzieć na czym ona polega, zwłaszcza jeśli świat związany z poszukiwaniem pracy nie jest Ci szczególnie bliski i znany. Praca przedstawiciela handlowego to ciekawa propozycja dla osób, które chcą dobrze zarobić, zdobyć doświadczenie i pracować z inspirującymi ludźmi. Takie możliwości stwarza Columbus Elite. Przeczytaj więcej o pracy Doradcy Energetycznego.

Na czym polega praca przedstawiciela handlowego?

Osoba na stanowisku przedstawiciela handlowego kontaktuje się bezpośrednio z Klientem, przedstawiając mu ofertę firmy. Do jego zadań należy również uczestniczenie w szkoleniach, które wpływają na podnoszenie kompetencji, co przekłada się na wydajniejszą pracę.

Jakie trzeba mieć kwalifikacje?

Na tym stanowisku idealnie sprawdzą się osoby, które są otwarte na poznawanie nowych znajomości, szybko się uczą i potrafią reagować na zmieniającą się sytuację. W przypadku Columbus Elite, dodatkowym atutem jest również troska o środowisko. Pamiętaj, że sprzedaży można się nauczyć, więc jeśli nie masz doświadczenia jako sprzedawca – spokojnie. Twoje CV nadal będzie brane pod uwagę podczas procesów rekrutacyjnych. Prowadzimy szkolenia wewnętrzne, które poruszają różne tematy, więc przygotujemy Cię do pracy perfekcyjnie.

Ile zarabia przedstawiciel handlowy?

Odwiecznie zadawane pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Możemy dać przykład z naszego podwórka. Przedstawiciele Handlowi w Columbus Elite zarabiają nawet 5 000 zł już w pierwszym miesiącu pracy. Pamiętaj, że wynagrodzenie każdego Doradcy Energetycznego zależy od sprzedaży w danym miesiącu, ponieważ działamy w ramach systemu prowizyjnego. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że im dłużej Doradca jest z nami, tym więcej ma doświadczenia, a to już bezpośrednio przekłada się na pomnażanie kapitału.

Jeśli szukasz zajęcia dla siebie, sprawdź się jako przedstawiciel handlowy. W naszych szeregach są osoby, które zdecydowały się przebranżowić i pracować w branży odnawialnych źródeł energii. Posłuchaj wywiadów z Doradcami Energetycznymi Columbus Elite, w których opowiadają o swoim typowym dniu pracy. Następnie wyślij do nas CV. Razem z nami możesz dawać dostęp do czystego powietrza!

Praca jako przedstawiciel handlowy stwarza wiele kierunków rozwoju zawodowego. Zacznij pracę w Columbus Elite, czekamy na Twoje CV!

 

Zajrzyj na naszego Facebook’a!