Przejdź do treści
Blog.

Praca i fotowoltaika = Columbus Elite

W Columbus Elite utrzymujemy tempo rozwoju i wciąż powiększamy swoją sieć sprzedażową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w ciągu dwóch lat zbudowaliśmy strukturę liczącą ponad 500 agentów, działających w 16 województwach. Szkolenia dla nowych pracowników i unikatowy system sprzedażowy jest kluczem do wysokich wyników. Ciągła ewaluacja pozwala nam na skuteczne planowanie działań i wdrażanie zmian. Dzięki takiej postawie, rok temu postawieni na przeciw rzeczywistości Covidowej, mimo wszystko byliśmy w stanie zwiększyć swoją organizację kilkukrotnie. To pokazuje, że jako firma jesteśmy odpowiednim wyborem dla naszych pracowników, jak i Partnerów biznesowych, którzy szukają stabilnej współpracy. Co wspólnego mają: praca i fotowoltaika? Rozwój w Columbus Elite! Dołącz do naszych zespołów sprzedażowych i zbuduj swoją karierę! 

Szukasz pracy w OZE?

Nieustannie rekrutujemy w całej Polsce, aktualnie szukamy:

  • Dyrektora Regionalnego
  • Doradcy Energetycznego D2D
  • Managera Regionalnego
  • Agenta Sprzedaży Bezpośredniej
  • Specjalisty ds. Sprzedaży B2C

Uzupełnij kwestionariusz, a my niebawem się z Tobą skontaktujemy: https://columbuselite.pl/#anchor-dolacz-do-nas

Columbus Elite to nie tylko miejsce dla osób z doświadczeniem w sprzedaży.  Stawiamy również na młodych ambitnych ludzi, którzy dopiero szukają pierwszej pracy jak i tych, którzy chcą coś w swoim życiu zmienić. Wiemy, że prawdziwe doświadczenie zawodowe można zdobyć jedynie poprzez pracę. Dlatego rekrutujemy również osoby bez doświadczenia, które mają chęć i zapał do pracy. Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji to w Columbus Elite podstawa, dlatego w każdym tygodniu organizowane są szkolenia, dzięki którym nasi pracownicy mogą osiągać jeszcze lepsze wyniki. 

Columbus Elite dla firm

Stawiamy nie tylko na indywidualnych agentów sprzedaży, ale również dla właścicieli mniejszych jak i większych firm. Specjalnie z myślą o nich, stworzyliśmy innowacyjny projekt Zielonej Franczyzy. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy posiadają własne sieci sprzedażowe i chcą zacząć działać w branży OZE. Za sprawą współpracy na poziomie franczyzowym zyskują przewagę konkurencyjną na rynku odnawialnych źródeł energii, dzięki stabilnej pozycji marki na rynku oraz zapleczu logistycznemu i technologicznemu. Więcej o Zielonej Franczyzie przeczytasz tu.

Nie ma co się oszukiwać, szukając pracy chcemy pracować z i dla najlepszych. Jeżeli zależy Ci na rozpoczęciu kariery agenta sprzedaży u lidera rynku OZE, dołącz do Columbus Elite.

Odwiedź też naszego Facebook’a!