Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite dla firm – obniż rachunki

W Twojej firmie dużą część kosztów pochłaniają rachunki za energię? Najprostszym sposobem na obniżenie rachunków w Twojej firmie jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Dobrze dobrana instalacja PV pokryje całość bądź większość Twojego zapotrzebowania, a co za tym idzie obniży Twoje rachunki. W Columbus Elite zdajemy sobie sprawę, że duże jak i małe firmy powinny zacząć decydować się na zmiany w stronę proekologiczną. Nie tylko ze względu na oszczędności, wciąż rosnących cen prądu ale również z powodu nadchodzących zmian dotyczących emisji CO2. 

Columbus Elite daje niezależność

W razie przerw bądź usterek w zakładzie energetycznym, posiadanie instalacji fotowoltaicznej rozbudowanej o magazyn energii i stworzenie tak zwanego obiegu zamkniętego, gwarantuje firmie niezależność energetyczną. Dzięki temu produkcja nie musi się zatrzymywać i nie ponosimy ewentualnych strat. Firmy zazwyczaj funkcjonują w godzinach 7-18, jest to najbardziej optymalny czas pracy instalacji fotowoltaicznej, to gwarantuje brak przerw w przesyle energii. 

Co z nadwyżkami?

A gdybyśmy Ci powiedzieli, że poza obniżeniem rachunków za energię możesz jeszcze zarobić na własnej elektrowni słonecznej? Przedsiębiorcy mogą sprzedawać nadwyżki z produkcji, które nie zostały wykorzystane na bieżąco do zakładów energetycznych.

Nieużywane powierzchnie dachowe

Wiele firm posiada ogromne budynki, w których mieszczą się hale produkcyjne, biura, magazyny itp. Dachy takich budynków są idealnym miejscem na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej. Zagospodarowanie wolnej przestrzeni dachów jest również ukłonem dla środowiska i oszczędnością dla firmy, która nie musi ponosić kosztów gruntu na, którym mogłaby postawić instalację PV. Własna elektrownia na dachu? Brzmi świetnie!

Eko prestiż z Columbus Elite

Ważnym aspektem dla firm, które decydują się na zasilanie panelami słonecznymi jest poprawa wizerunku firmy, ponieważ dbają o środowisko. Przedsiębiorstwo, które realnie wprowadza zmiany na korzyść ochrony środowiska postrzegane jest jako odpowiedzialna ekologicznie. To daje ogromny plus do prestiżu w oczach potencjalnych klientów. Coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązania i coraz więcej klientów wybiera firmę pod względem ekologicznym. Im szybciej przedsiębiorcy podejmą decyzję o zmianach na rzecz środowiska, tym mają większą szansę na zdobycie stabilnej pozycji na rynku.

Chcesz zacząć oszczędzać na rachunkach, a przy okazji poprawić wizerunek firmy i zdobyć nowych klientów? Nasi Doradcy Energetyczni z pewnością dobiorą dla Ciebie najbardziej optymalną moc instalacji fotowoltaicznej.

Columbus Elite – z myślą o zielonej przyszłości.