Przejdź do treści
Blog.

Przedstawiciel handlowy zawodem przyszłości

Przedstawiciel handlowy, który pracuje w firmie oferującej produkty wpisujące się w bieżące zapotrzebowanie rynku, lepiej nie mógł trafić. Rosnący popyt oznacza coraz większą prowizję od sprzedaży, np. energooszczędnych rozwiązań do domów. Każdy Doradca Energetyczny Columbus Elite wie, że jest to praca stabilna, która przynosi wiele profitów na przyszłość.

Praca jako przedstawiciel handlowy to nieustanny rozwój

Wykonując zadania przedstawiciela handlowego często zmierzysz się z potrzebą dostosowania do zmieniającej się sytuacji. Klienci mają różne potrzeby, inne priorytety i nietuzinkowe pomysły na życie. Twoją rolą będzie umiejętne dobieranie oferty produktowej w taki sposób, aby Klient otrzymał właśnie to czego oczekiwał. Jak to osiągnąć? Na szkoleniach wewnętrznych. Columbus Elite gwarantuje wszystkim swoim pracownikom szkolenia, dzięki którym budowanie długofalowych relacji z Klientami jest zdecydowanie prostsze. 

Wysokie zapotrzebowanie na produkty

Branża OZE rozwija się z roku na rok. Świadczy o tym ilość programów dofinansowujących produkty ekoenergetyczne, a także zmieniające się regulacje unijne mające na celu uniezależnienie się od węgla. Columbus Elite zajmuje się dystrybucją najlepszej jakości produktów takich jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii. Jesteśmy znaną i wiarygodną marką na rynku, o czym świadczy rosnąca liczba Klientów. Polacy chcą obniżyć koszty energii i ogrzewania domów, więc nie dziwi fakt, że na potęgę montują instalacje fotowoltaiczne.

Każdy przedstawiciel handlowy ma wpływ na sukces spółki

Wyniki Columbus Elite za 2020 rok jasno wskazują kierunek rozwoju branży OZE. 48 MW to moc, którą zainstalowali na polskich dachach nasi handlowcy. Oznacza to, że obsłużyliśmy ok. 11 000 Klientów, jest to wynik o 981% lepszy w stosunku do 2019 roku. Cała struktura sprzedażowa liczy 500 agentów. Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy, wielkim ambicjom i nieustannemu zwiększaniu kompetencji, 2021 r. będzie jeszcze lepszy.

Zajrzyj na nasz profil na facebook’u i dowiedz się więcej o pracy Doradcy Energetycznego. Zachęcamy też do wysłania CV i pracy u nas. Wspólnie możemy rozwijać branżę odnawialnych źródeł energii i dawać Polakom zieloną energię każdego dnia.