Przejdź do treści
Blog.

Praca jako przedstawiciel handlowy dla millenialsów!

Millenialsi, tak zwane pokolenie Y, to osoby młode, dopiero rozpoczynające swoją drogę zawodową. Dzięki mocnemu przywiązaniu do mediów społecznościowych i do sprzętu elektronicznego są w stanie łatwiej znaleźć pracę dla siebie. Nic dziwnego, że bez trudu odnajdują się na stanowisku przedstawiciela handlowego w Columbus Elite.

Praca przedstawiciela handlowego to elastyczność

W Columbus Elite dajemy każdemu Pracownikowi możliwość planowania swojego dnia pracy według indywidualnych potrzeb. Wiemy, że trzymanie się sztywnych schematów nie wpływa pozytywnie na kreatywność i komfort w pracy, więc każdy Doradca Energetyczny może realizować się w pracy na swój sposób.

Rozwój

Wiemy jak ważna dla Millenialsów jest możliwość zdobywania nowych kompetencji, które mają znaczący wpływ na pięcie się po szczeblach kariery. W Columbus Elite każda osoba, która jest mocno zaangażowana w projekty zbliża się do piastowania wyższego stanowiska. Na rozwój osobowy niewątpliwie ma wpływ możliwość szybkiego dzielenia się informacjami za pomocą dostępnych narzędzi online. W naszej organizacji korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, dzięki temu jesteśmy w stanie prowadzić regularnie ogólnopolskie szkolenia produktowe online dla naszych Doradców Energetycznych.

Przedstawiciel handlowy i jego dynamiczna praca

Nie dla Millenialsa biurowa praca od 8:00 do 16:00. Pęd, dynamika, energia, wyzwania – właśnie to jest normą dla pokolenia Y. W Columbus Elite każdy dzień może wyglądać dokładnie tak, jak sam go sobie zaplanujesz. Praca z Klientem to nieustanna analiza, zdolność wsłuchiwania się w potrzeby i umiejętność czytania między wierszami, idealne zadanie dla Millenialsa!

 

Przedstawiciel handlowy pracuje dla idei

Millenialsi potrzebują widzieć cel swoich działań, wbrew pozorom nie chodzi tu o wysokie wynagrodzenie (choć w Columbus Elite za pierwszy miesiąc pracy otrzymasz nawet 5000 zł). Mowa o idei, o działaniu przynoszącym korzyści dla planety i społeczeństwa. Praca jako przedstawiciel handlowy w Columbus Elite bezpośrednio wpływa na poprawę jakości powietrza w naszym kraju. Wspólnie możemy dbać o czystą Polskę dzięki zielonej energii!

 

Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia i poznawanie ciekawych osób wyślij CV do Columbus Elite. Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych, dla których dobro planety nie jest obojętne. Swoimi działaniami możesz przyczynić się do poprawy jakości powietrza. Dołącz do zespołu sprzedażowego i bądź #thinkpeople.

 

Więcej o Columbus Elite dowiesz się na naszym profilu facebook’owym!