Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite odpowiedzią na bezrobocie małych miast

Gdy ponad rok temu ogłoszono stan pandemii, nikt nie przypuszczał, że będzie to trwało aż tak długo. Wielu mniejszych przedsiębiorców nie było przygotowanych na taką sytuację. Byli zmuszeni do zamknięcia swoich zakładów, znajdujących się na terenie małych aglomeracji. Spowodowało to drastyczny wzrost bezrobocia w mniejszych miejscowościach. Niestety gospodarka wciąż jest osłabiona a rynek pracodawców niestabilny. Szansą na zdobycie zatrudnienia stały się przede wszystkim duże metropolie. Co jeżeli jednak nie ma się w planach przeprowadzki? Wiele firm oferuje w tym czasie pracę zdalną, jednak nie jest to rozwiązanie na stałe i wiązałoby się ostatecznie ze zmianą miejsca zamieszkania. Gdzie zatem szukać pracy? 

Columbus Elite z rozwiązaniem na bezrobocie

Naprzeciw potrzebom rynku pracy wychodzi Columbus Elite, który rekrutuje agentów sprzedaży w całej Polsce i stawiając na pracowników z mniejszych miast. Działamy w branży odnawialnych źródeł energii oferując naszym klientom ekoenergetyczne rozwiązania dla ich domów: instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii. Nasi docelowi klienci zamieszkują wsie, mniejsze miasta i obrzeża dużych miast. Z doświadczenia wiemy, że doradcy pochodzący z mniejszych miejscowości dobrze wyczuwają potrzeby swoich klientów. Zwiększa to szansę na zdobycie zaufania potencjalnego klienta a co za tym idzie wysokie wyniki sprzedażowe. Praca w Columbus Elite, jest również szansą na poprawę stanu materialnego nadszarpniętego przez pandemię. Dzięki korzystnej stawce prowizyjnej dla handlowców zarobki są wysokie, wszystko zależy od zaangażowania agenta. Zdajemy sobie sprawę, iż wiele osób stanęło naprzeciw przebranżowienia dlatego wszystkim naszym nowym pracownikom gwarantujemy szkolenia techniczne, sprzedażowe pod okiem najlepszych specjalistów. Dzięki temu, każdy nasz pracownik ma równe szanse na osiągnięcie dobrych wyniki sprzedażowych. 

Columbus Elite dla małych i większych przedsiębiorców

Columbus Elite jest rozwiązaniem na problem bezrobocia nie tylko dla osób fizycznych ale również dla małych i większych przedsiębiorców. Dzięki nowej ofercie “Zielona franczyza” dajemy szansę na rozwój również firmom. Tym , które dotknął kryzys spowodowany pandemią, jak również przedsiębiorcom, którzy chcą zacząć działalność w branży odnawialnych źródeł energii pod skrzydłami stabilnej wyrobionej marki na rynku. Sprawdzony model sprzedażowo-operacyjny stworzony przez zespół specjalistów daje szansę przedsiębiorcom na rozwój swojego biznesu. Columbus Elite jako pierwszy w Polsce wprowadził program “Zielonej franczyzy” i z powodzeniem go realizuje. Więcej na temat franczyzy można przeczytać w naszym wcześniejszym blogu: https://linkd.pl/p7pz9

Wykorzystaj swoją szansę na lepsze jutro i dołącz do Columbus Elite