Przejdź do treści
Blog.

Pracuj jako handlowiec! Zarabiaj i realizuj marzenia

Wiedziałeś o tym, że praca jako przedstawiciel handlowy może przybliżyć Cię do zrealizowania Twoich prywatnych marzeń? Dobre zarobki, ciekawe projekty, elastyczny grafik – to tylko niektóre zalety wykonywania zadań Doradcy Energetycznego w Columbus Elite.

Zarobki przedstawiciela handlowego

Wysokość Twojego wynagrodzenia zależy od tego jak bardzo angażujesz się w wykonywanie swoich zadań. Dlaczego? Ponieważ każdy Przedstawiciel Handlowy otrzymuje premię od sprzedaży, jest to dodatkowa forma motywacyjna. W Columbus Elite po przepracowaniu już pierwszego miesiąca na Twoim koncie bankowym pojawi się nawet 5000zł. Z czasem, im bardziej będziesz otwarty na budowanie relacji z Klientami, tym większa będzie Twoja premia. Działając tą metodą z miesiąca na miesiąc zbliżasz się do spełnienia swoich zawodowych i prywatnych marzeń.

Perspektywy zawodowe przedstawiciela handlowego

Pracownicy, którzy mocno angażują się w swoje zadania są odpowiednio nagradzani i wyróżniani. W Columbus Elite nie ma miejsca na szklane sufity, każdy ma taką samą szansę na awans, który wiąże się z pełnieniem funkcji kierowniczych. Wśród naszych Partnerów są osoby, które zaczynały swoją przygodę w Columbus Elite od pierwszego szczebla kariery. Dziś, pewni swoich umiejętności, kierują kilkudziesięcioosobowymi grupami sprzedażowymi. Dla całej organizacji jest to ogromny powód do dumy, ponieważ jesteśmy świadkami budowania karier i następnie rozwijania ich przez wielu fantastycznych ludzi, którzy spełniają swoje zawodowe marzenia.

Praca jako przedstawiciel handlowy pozwala spełniać prywatne marzenia

Jeśli praca przynosi wiele powodów do radości, to zazwyczaj w życiu prywatnym również układa się wszystko po naszej myśli. Doradcy Energetyczni mają pasje, plany, marzenia. Mogą je realizować z uśmiechem na twarzy, ponieważ wiedzą, że wynagrodzenie w Columbus Elite jest zawsze na czas, a wszelkie obostrzenia nie będą miały wpływu na wysokość wynagrodzenia.

Nadaj swojemu życiu rytm, który polubisz. Spełniaj swoje marzenia, nie odkładaj ich na potem. Z Columbus Elite masz szansę na rozwinięcie swojej kariery jako przedstawiciel handlowy. Aplikuj. Dołącz do mocnej grupy sprzedażowej Columbus Elite.

Z naszego profilu facebook’owego dowiesz się o nas więcej.