Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite w trosce o planetę

Troska o planetę jest wpisana w misję Columbus Elite. To właśnie ona jest motorem który, napędza nas do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług i szukania coraz lepszych rozwiązań technologicznych związanych z odnawialnymi źródłami energii. 

Niestety każdego dnia można natrafić na informacje o wciąż pogarszającej się sytuacji naszego środowiska. Ten problem pojawił się już kilkanaście lat temu, jednak wtedy nikt nie podjął odpowiednich działań. Dlatego w Columbus Elite każdego dnia dajemy z siebie wszystko, by to zmienić. Ktoś może powiedzieć, że sprzedaż nie wiąże się z troską o planetę. My myślimy inaczej, dzięki determinacji i chęci dotarcia do jak największej ilości Klientów, zwiększamy świadomość ludzi dotyczącą odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy Im ekoenergetyczną technologię dzięki, której ich domy mogą stać się przyjazne środowisku. 

Światowy „Dzień ziemi” obchodzony jest 22 kwietnia, można go uczcić robiąc coś dobrego dla otaczającego nas środowiska, np. pozbierać śmieci w pobliskim lesie. Jednak nie tylko tego dnia powinniśmy szanować naszą planetę. Codziennie możemy wprowadzać do naszego życia ekologiczne nawyki, takie jak segregacja śmieci, oszczędzanie wody, używanie żarówek energooszczędnych. 

Columbus Elite działa w trosce o planetę!

Branża energetyczna stara się zrewolucjonizować i odejść od trującego nas węgla, na rzecz odnawialnych źródeł energii. Na całym świecie moc zainstalowana w OZE to około 3 000 GW. Z roku na rok do tej puli dorzucane jest coraz więcej mocy. Columbus Elite za sam 2020 rok do tych pokładów dołożył 48 MW, jest to ponad 10 000 domów zasilanych panelami fotowoltaicznymi. Mamy nadzieję, że 2021 rok będzie jeszcze bardziej owocny, dzięki wprowadzeniu nowej oferty “Zielonej Franczyzy”. Z jej pomocą będziemy w stanie połączyć nasze zdobyte dotychczasowe doświadczenie z umiejętnościami innych mniejszych bądź większych przedsiębiorców. Tworząc w ten sposób sieć sprzedażową dostarczającą kompleksowo ekologiczne rozwiązania dla domów, ale i nie tylko. 

Columbus Elite, jesteśmy mocną grupą sprzedażową, która działa w trosce o planetę.

Dołącz do nas!

Zajrzyj też na nasz profil na Facebook’u!