Przejdź do treści
Blog.

Praca w Columbus Elite – Pracuj jak lubisz!

Praca w Columbus Elite to z pewnością dobry wybór dla handlowców z doświadczeniem, jak i tych którzy stawiają pierwsze kroki w swojej karierze. Zapewniamy wszystkim naszym pracownikom niezbędne narzędzia do skutecznego rozpoczęcia swojej działalności. Jeżeli nie pracowałeś jeszcze w branży odnawialnych źródeł energii, nie masz o co się martwić, wszystko Ci wyjaśnimy. W Columbus Elite przede wszystkim stawiamy na szkolenia naszych pracowników, na których mają okazję poznać innowacyjne metody sprzedażowe. Również szkolenia w zakresie poszerzenia wiedzy dotyczącej technologii odnawialnych źródeł energii, takich jak: paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła.

Praca w Columbus Elite to rozwój

Działamy w obszarze OZE, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem zasilającym domy polskich rodzin. Jest to ogromny potencjał dla firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Klienci wciąż są otwarci na spotkania z doradcami face to face, szczególnie gdy chodzi o specjalistyczną technologię. Praca w odnawialnych źródłach energii to ogromna satysfakcja z realnego wpływu na stan środowiska oraz możliwość dobrych zarobków. 

Masz już dość słuchania jak ktoś Ci “szefuje” nad uchem? Od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem założenia firmy? Poniżej wymieniliśmy dla Ciebie kilka plusów jednoosobowej działalności gospodarczej, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. 

Plusy samozatrudnienia

  1. O wiele wyższe zarobki
  2. Poczucie niezależności  i wolności
  3. Możliwość rozliczenia kosztów transportu
  4. Rozliczenie niezbędnego sprzętu do pracy np. laptop, telefon
  5. Co kwartał sam rozliczasz podatki – świadome ponoszenie kosztów 
  6. Twój czas pracy jest elastyczny, pracujesz tyle ile chcesz zarobić 
  7. Większe możliwości rozwoju

Niewątpliwie własna działalność uczy odpowiedzialności oraz daje o wiele więcej możliwości rozwoju. Dużym plusem samozatrudnienia jest zarządzanie własnym czasem. Od Ciebie zależy, ile i w jakim czasie działasz. Komfort, że pracuje się dla siebie jest świetną motywacją do działania. Założenie działalności gospodarczej nie jest trudne, sprawdź sam.

Mamy rozwiązanie również dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają już w swojej firmie kilku pracowników. Rozpoczęliśmy projekt “Zielona Franczyza”, w którym mali jak i więksi przedsiębiorcy mogą stać się partnerem biznesowym Columbus Elite. Dzięki udostępnionej technologii, skutecznej i sprawdzonej strategii sprzedaży oraz możliwości działania pod rozpoznawalną marką, dajemy przedsiębiorcom ogromne perspektywy na rozwój i gwarancję dobrych zysków. Więcej o “Zielonej Franczyzie” możesz przeczytać w naszym wcześniejszym blogu.

Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, ponieważ chcemy dynamicznie rozwijać naszą strukturę. Dołącz do Columbus Elite i wykorzystaj w pełni swój potencjał jako przedsiębiorca.