Przejdź do treści
Blog.

Praca i szkolenia w Columbus Elite

Zależy nam, by każdy z naszych pracowników: doświadczony jak i dopiero zaczynający swoją przygodę w pracy jako agent sprzedaży otrzymał od nas najlepszy start. Dla wszystkich pracowników przygotowane są szkolenia stworzone przez naszych najlepszych specjalistów. Odbywają się one cyklicznie i mają one za zadanie zwiększyć kompetencje oraz motywację do pracy. Praca w Columbus Elite to szansa na zdobywanie nowych kompetencji – dołącz do nas.

Czy szklenia faktycznie są potrzebne? 

W Polsce szkolenia pracownicze mają niedługą historię, zaczęły się pojawiać w niektórych firmach około 25 lat temu. Kiedyś częściej spotykane był wyjazdy służbowe i konferencje. Nie miały one jednak na celu stricte poszerzania kompetencji pracownika. 

Teraz każda firma, której zależy na dobrze wyszkolonej kadrze, ale również dobrym wizerunku, wysyła pracowników bądź przygotowuje na miejscu specjalistyczne szkolenia związane z daną branżą. 

Korzyści ze szkoleń

Dobrze zorganizowane szkolenie może przynieść same pozytywne skutki dla pracownika. Możliwość nauczenia się, w przypadku Columbus Elite nowych technik sprzedażowych, negocjacyjnych zwiększa szansę agenta na podpisanie wielu umów z klientami. 

Columbus Elite działa w branży odnawialnych źródeł energii, dlatego szkolenia z oferowanej technologii są podstawą. Każdy agent sprzedaży powinien znać bardzo dobrze oferowany przez siebie produkt. Kompetencja handlowca wzbudza w kliencie większe zaufanie i zwiększa szanse na zawarcie umowy. 

Szkolenia pracownicze dodatkowo pełnią funkcję integracyjną. Są świetną okazją do poznania współpracowników, wymiany między sobą wiedzy, doświadczeń oraz stworzenia przyjaznej atmosfery i zdrowej rywalizacji. 

W Columbus Elite stawiamy na rozwój firmy oraz pracowników. To dzięki dynamicznemu wdrażaniu nowych strategii i poszerzaniu kompetencji, osiągnęliśmy świetne wyniki za 2020 rok, o których możesz przeczytać tu: https://columbuselite.pl/2021/03/23/columbus-elite-raport-roczny-2020/

Praca w Columbus Elite

Zależy Ci na znalezieniu pracy w firmie, która da Ci wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu?
Dołącz do Columbus Elite – czeka na Ciebie praca pełna wyzwań! Zostań Doradcą Energetycznym w firmie, która jest liderem sprzedaży produktów energooszczędnych. Dostarczamy naszym Klientom niezwodne produkty takie jak pompy ciepła, panele fotowoltaiczne oraz magazyny energii. Twórz z nami mocne grupy sprzedażowe!

Wyślij CV: https://columbuselite.pl/#anchor-dolacz-do-nas

Zajrzyj na naszego Facebook’a!