Przejdź do treści
Blog.

Praca w Columbus Elite – #thinkpeople

Praca powinna dawać wiele korzyści zarówno finansowych, towarzyskich jak i rozwojowych. Jeśli wszystkie te czynniki współgrają ze sobą, jest duża szansa na dynamiczne rozwijanie swojej kariery zawodowej. Dziś opowiemy jak wygląda praca w Columbus Elite i co kryje się pod jedną z naszych wartości, tj. #thinkpeople.

#thinkpeople to setki szkoleń rocznie

Jak zostać liderem sprzedaży i utrzymywać tę pozycję przez lata? Trzeba być najlepszym, a do tego konieczne jest stałe poszerzanie swojej wiedzy. W Columbus Elite prowadzimy szkolenia dla naszych zespołów sprzedażowych, na których pokazujemy jak być skutecznym sprzedawcą, w jaki sposób prezentować produkty oraz jak panować nad mową ciała.

Praca w Columbus Elite to wsparcie w ramach #thinkpeople

Sukces Columbus Elite został osiągnięty dzięki ludziom, którzy pracują w naszych zespołach sprzedażowych. Ludzie, którzy są pełni emocji, mają swoje przemyślenia, sugestie i potrzeby. Każda osoba będąca częścią naszej firmy może liczyć na wsparcie kolegów z zespołów oraz przełożonego. Wierzymy, że za sprawą dialogu, jesteśmy w stanie wypracować optymalne rozwiązania. 

#thinkpeople to budowanie trwałych relacji

W tym punkcie mamy na myśli zarówno budowanie pozytywnych relacji z Klientami jak i wewnątrz zespołów. Chcemy, aby każda osoba współpracująca z nami czuła się u nas komfortowo i swobodnie. W ramach budowania relacji staramy się ciągle wsłuchiwać w potrzeby naszych Partnerów, by móc na bieżąco ulepszać oferowane przez nas warunki pracy. Praca w Columbus Elite skupia sie mocno na ludziach!

 

Columbus Elite posiada także drugą wartość, jest nią #thinkpower. Odnosi się ona do rozwijania swoich kompetencji w zakresie nowych technologii. Pisaliśmy już o niej na naszym blogu.

 

Bądź częścią naszych zespołów sprzedażowych. Poszukujemy Doradców Energetycznych na terenie całego kraju. Jeśli pracowałeś już wcześniej w sprzedaży, bez wahania wyślij CV. Nie masz doświadczenia jako handlowiec albo dopiero skończyłeś szkolę i szukasz miejsca dla siebie? Zgłoś się do nas! Nasi szkoleniowcy przygotują Cię do pracy z Klientem i nauczą wszystkiego co będzie Ci potrzebne do pracy jako Doradca Energetyczny. Czekamy na Twoje CV!

Zapraszamy na naszego Facebook’a 🙂