Przejdź do treści
Blog.

Praca Doradcy Energetycznego w Columbus Elite

Jeśli interesuje Cię praca w Columbus Elite, przedstawimy Ci standardowy dzień pracy Doradcy Energetycznego. Jako sprzedawca, będziesz zajmować się budowaniem relacji z Klientami. Co jeszcze będzie wchodziło w zakres Twoich obowiązków? Odpowiedź znajdziesz poniżej. 

Doradca Energetyczny przeprowadza wywiad z Klientem

Każdy Przedstawiciel Handlowy, który dobrze odrobił zadanie domowe, podczas spotkania biznesowego z Klientem zbierze komplet informacji, które pozwolą na optymalny dobór produktów energooszczędnych. Co to znaczy? To znaczy, że zapyta Klienta o roczne zużycie prądu, określi powierzchnię dachu, upewni się gdzie znajduje jest południowa strony oraz sprawdzi możliwą ilość padającego cienia na panele fotowoltaiczne. Te informacje są absolutnie konieczne, aby cały proces montażu przebiegł szybko i sprawnie.

 

Prezentuje ofertę Columbus Elite

To jest chyba oczywiste, że każdy Doradca Energetyczny powinien mieć w małym palcu ofertę firmy, w której pracuje. Columbus Elite właśnie po to organizuje cykliczne szkolenia, by mieć pewność że nasi Sprzedawcy są ekspertami w zakresie paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz ładowarek samochodowych. To ważne, aby Klient wiedział, że ma do czynienia z profesjonalną i wiarygodną firmą. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na wszelkie nowinki związane z branżą OZE i nowymi technologiami.

Doradca Energetyczny reprezentuje firmę

Gdy połączymy dwa powyższe akapity, otrzymamy trzeci nie mniej ważny, czyli reprezentowanie firmy. Na pozytywny odbiór przez klientów w zasadzie ma znaczenie wszystko. Każde działanie Doradcy Energetycznego w mediach społecznościowych może zbliżyć albo oddalić go od sukcesu sprzedażowego. Na każde spotkanie biznesowe warto jest być przygotowanym, mieć zawsze ze sobą potrzebne dokumenty itd. Z pozoru takie drobne rzeczy, wpływają na całokształt Twojej pracy. 

 

Dołącz do nas. Wyślij CV za pomocą formularza rekrutacyjnego.

 

W pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 5 000 zł! W kolejnych możesz zyskać znacznie więcej. Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w sprzedaży. Jeśli nie pracowałeś wcześniej, również wyślij CV. Nasze szkolenia przygotują Cię do roli Doradcy Energetycznego.

 

Obejrzyj nasz program #OZEfun! W każdym odcinku występują nasi Sprzedawcy, którzy opowiadają o swoim typowym dniu i o tym, co daje im praca w Columbus Elite.