Przejdź do treści
Blog.

Zielona Franczyza – nowy projekt Columbus Elite

2020 rok był dla Columbus Elite zdecydowanie najlepszy pod względem dotychczasowej sprzedaży. Zrobiliśmy daleki krok w przód i tak właśnie powstał najpierw koncept, a następnie realizacja projektu Zielona Franczyza. Przeczytaj skrót artykułu, który w całości jest dostępny na stronie bankier.pl

 

Columbus Elite – wyniki sprzedażowe robią wrażenie

Po pierwszym roku działalności Spółka rozwinęła się ekspotencjalnie. Na co dzień współpracujemy już z ponad 500 agentami i partnerami w całej Polsce. Jak czytamy w niedawno opublikowanym raporcie rocznym za 2020 Spółka Columbus Elite zanotowała dużo wyższy od zakładanego wzrost w każdym obszarze działalności. Dzięki pracy agentów i partnerów liczba zamontowanych instalacji fotowoltaicznych w 2020 roku wzrosła aż o 981% w porównaniu do 2019. To największy wynik w branży, pokazujący unikalność i skuteczność systemu działania Columbus Elite. Spółka zamknęła rok 2020 wysokim wynikiem 48 megawatów w mocy zainstalowanych mikroinstalacji fotowoltaicznych w całej Polsce.

 

Co jest kluczem do sukcesu Columbus Elite?

Jak mówi prezes zarządu Paweł Bednarek: to dzięki unikatowemu systemowi sprzedaży i innowacyjnym metodom zespół współpracowników Columbus Elite skutecznie buduje zawodową organizację w branży OZE. Celem Spółki jest dołożenie cegiełki w tworzeniu lepszych warunków życia dla obecnych i przyszłych pokoleń poprzez propagowanie zmian, jakie dają odnawialne źródła energii. Ważne jest dla nas ciągłe tworzenie partnerskich możliwości współpracy w naszych dynamicznych projektach – w najbliższym czasie z Zieloną Franczyzą na czele.

 

Zielona Franczyza stwarza nowe możliwości

Naturalnym krokiem rozwoju Spółki jest rozwijanie testowanego od początku działalności modelu nowoczesnej franczyzy. Jako pierwsza firma z branży OZE w Polsce Columbus Elite oferuje Zieloną Franczyzę. Unikalny model szkoleniowo-sprzedażowy funkcjonujący z powodzeniem w wielu miastach w Polsce. Dzięki doświadczeniu zebranemu przez liderów Spółki Zielona Franczyza daje miejsce mniejszym i większym przedsiębiorcom na efektywną współpracę w branży odnawialnych źródeł energii.

Razem z naszymi franczyzobiorcami rozpoczęliśmy również inwestycje w farmy fotowoltaiczne na zasadzie partnerskiej. W każdej z tych inwestycji środki własne lokuje Columbus Elite – mówi wiceprezes zarządu, Rafał Kołłątaj. 

 

Jakie daje korzyści Zielona Franczyza?

Zielona Franczyza jest właściwą odpowiedzią na trudne realia. Daje możliwość bezstresowego przebranżowienia, biorąc na siebie cały zakres szkoleniowy w zakresie produktu i usługi, jak i samej technologii sprzedaży. Spółka jak i cała Grupa Kapitałowa stawia na zdigitalizowane procesy oraz działania rozproszone ze zwinnymi systemami kontroli. Bardzo dobrze sprawdziło się to w działaniach podjętych w zakresie budowania zespołów franczyzowych w 2020 roku. W całym koncepcie biznesowym bardzo widoczny jest nacisk na jakość obsługi Klienta oraz propagowanie transformacji energetycznej. Zielona Franczyza od Columbus Elite to zwinny biznes na miarę zmieniających się czasów. 

Zapraszamy do współpracy struktury sprzedaży z firm, które mimo chęci – często nie posiadają zaplecza i systemu pracy. Grupy sprzedażowe z branż dotkniętych pandemią są również mile widziane w naszych szeregach – mówi dyrektor zarządzający Columbus Elite Szymon Gruszka. Wdrażamy z powodzeniem od A do Z osoby i zespoły, które nie miały wcześniej do czynienia z branżą OZE. Najważniejsza jest chęć zmiany i zaufanie systemowi pracy, który z powodzeniem stosujemy. Gwarantuje on realne wyniki sprzedażowe oraz zadowolenie Klientów z kontaktu z nami. 

Cały artykuł przeczytasz tu.

Jeśli chcesz uczestniczyć w projekcie Zielona Franczyza, skontaktuj się z nami przez Formularz Kontaktowy. Znajdziesz go TU.