Przejdź do treści
Blog.

Pompy Ciepła w Columbus Elite

Pompy Ciepła oferowane przez Columbus Elite to najwyższej jakości skandynawska technologia firmy NIBE. Jest to największy producent zajmujący się urządzeniami grzewczymi, który cieszy się ogromną renomą w całej Skandynawii, Europie jak i Ameryce Północnej.

Nasza spółka kapitałowa Columbus, na pierwszym miejscu stawia jakość technologii oferowanej swoim klientom. Dlatego oczywistym wyborem producenta pomp była firma, która równie mocno stawia na rozwój swoich produktów. Firma NIBE już od 30 lat tworzy i ulepsza technologię urządzeń grzewczych. Również mocno dba o swoich klientów, gwarantując im wsparcie techniczne jak i serwisowe.

Pompy Ciepła NIBE

Pompy Ciepła NIBE gwarantują ciepło zimą, chłód latem oraz ciepłą wodę użytkową na co dzień. Model powietrznej pompy ciepła oferowany klientom Columbus Elite to flagowy produkt firmy NIBE. Charakteryzuje się ponadprzeciętną efektywnością, to znaczy że w porównaniu do innych firm oferujących tego typu produkt, ten jest o wiele bardziej energooszczędny. Jest również dostępny w kilku rodzajach mocy 8,12,16 i 20kW, dzięki temu może zostać dobrany do indywidualnych potrzeb klienta. Zaletą tych urządzeń jest niezawodność w niskich temperaturach, wytwarzają ciepło nawet przy -25°C. Kolejnym plusem pomp NIBE jest ich cicha praca, nie przekracza ona 39dB. Dzięki nowoczesnej technologii oraz profesjonalnemu audytowi technicznemu odpowiednio dobrana pompa ciepła może zredukować koszty ogrzewania nawet o 75%.

Koszt pompy ciepła

Koszty pompy ciepła mogą wydawać się wysokie, jednak jest sposób by je obniżyć. W Columbus Elite składamy w imieniu naszych klientów wszystkie niezbędne dokumenty do programu “Czyste Powietrze”, w którym mogą otrzymać ponad 14 tys. zł dotacji, co znacznie obniża koszt pompy. Również montaż pompy ciepła klient może odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Dlaczego Columbus Elite?

Jesteśmy firmą, która gwarantuje najwyższej jakości technologię oraz obsługę. Jednym z naszych atutów jest kompleksowość, dzięki szerokiej ofercie możemy zamienić dom naszego klienta w energooszczędny, ekonomiczny i ekologiczny. Łącząc pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną staje się on całkowicie niezależny energetycznie, a jego rachunki za prąd są wiele niższe.

Spotkaj się z naszym doradcą i przekonaj się sam! Zajrzyj też na naszego Facebook’a!