Przejdź do treści
Blog.

Przedstawiciel handlowy i jego motywacje do pracy

2020 rok był sprawdzianem dla nas wszystkich. Mogliśmy dowiedzieć się czy rynek pracy jest elastyczny, czy kandydaci i pracodawcy są w stanie dostosować się do rzeczywistości, która z dnia na dzień uległa gruntownej zmianie. Tym, którzy wyciągnęli wnioski z ubiegłego roku, łatwiej jest znaleźć zatrudnienie. Columbus Elite stwarza warunki do pracy, w których każdy przedstawiciel handlowy czuje się jak ryba w wodzie. Zobacz co motywuje naszych pracowników do pracy. 

Przedstawiciel handlowy – dobrze zarabia

Najbardziej oczywistym czynnikiem motywującym do pracy, będą zawsze pieniądze. Umówmy się, nikt nie pracuje po to, by nie starczało mu do pierwszego. W Columbus Elite potrafimy odpowiednio nagrodzić naszych pracowników, by mieli świadomość tego, że wykonana przez nich praca jest potrzebna i ważna. Świadczy o tym fakt, że już po pierwszym miesiącu pracy, na konto nowego pracownika wpływa nawet 5000 zł. Każdy kolejny miesiąc, jest lepszy pod względem finansowym, ze względu na to, że oferujemy bardzo atrakcyjne prowizje od sprzedaży. Wraz ze wzrostem doświadczenia, wzrastają również umiejętności sprzedażowe i operacyjne, co też jest nie bez znaczenia przy ostatecznym rozrachunku. 

Przedstawiciel handlowy – ma stałą pracę

To, że branża OZE przeżywa swój najlepszy czas, widać po przybywających instalacjach fotowoltaicznych na dachach domków jednorodzinnych. Potwierdza to też liczba zainstalowanych paneli  w 2020 roku przez Columbus Elite. Zamontowaliśmy o 981% więcej instalacji niż w 2019 roku. Co to oznacza? Praca, jest i będzie jej jeszcze więcej. Ciągle rozbudowujemy swój asortyment, wprowadzamy nowe projekty. Potrzebujemy ambitnych ludzi do pracy, ponieważ jeszcze wiele domów wciąż pozostaje bez paneli fotowoltaicznych lub pomp ciepła.

Ponadto branża OZE nie odczuwa skutków pandemii. Na naszą pracę nie miały również wpływu obostrzenia zamykające polską gospodarkę. Działamy w pełnym reżimie sanitarnym. Dlatego praca w Columbus Elite jest najlepszą propozycją dla wszystkich osób szukających stałego zatrudnienia. Wydajność pracownika i jego motywacja do działania jest na najwyższym poziomie, gdy odczuwa wewnętrzny spokój związany z ciągłością zatrudnienia.

Przedstawiciel handlowy – zdobywa nowe kompetencje

Rozwój, awans, poszerzanie swoich kompetencji – tak właśnie wygląda ścieżka kariery każdego dobrego Doradcy Energetycznego w Columbus Elite. Tylko w 2020 roku przeprowadziliśmy 400 otwartych szkoleń w całej Polsce. Nie zwalniamy tempa, idziemy po więcej każdego dnia!

Odwiedź nasz profil na Facebook’u! 🙂