Przejdź do treści
Blog.

Praca w Columbus Elite – OZE to szansa

Czym charakteryzuje się praca w Columbus Elite? Z pewnością agenci pracujący w OZE mają przewagę w porównaniu do innych branży, w której stosuje się sprzedaż bezpośrednią. Produkt jaki oferują swoim potencjalnym klientom jest bardzo atrakcyjny, nie tylko pod względem ekonomicznym, ale i ekologicznym. Dlatego możliwość pozyskania klienta jest bardzo duża. Jeżeli masz tylko podstawowe cechy dobrego handlowca to z pewnością możesz liczyć na dobre zarobki. O cechach dobrego handlowca pisaliśmy już wcześniej, sprawdź.

 

Jakie są zalety pracy bezpośredniej z klientem? 

 

Handlowcy bezpośredni, mają możliwość łatwiejszego zdobycia zaufania klienta. Rozmowa w “cztery oczy” przy bardziej skomplikowanym i droższym produkcie jest o wiele skuteczniejsza. Dobrze przygotowana prezentacja produktu gwarantuje niemal 100% sukces. 

 

Jest to również wygoda dla klienta, nie traci on czasu na poszukiwanie oferty w sieci. Otrzymuje on szczegółowe informacje od doradcy siedząc w domu. W procesie sprzedaży paneli fotowoltaicznych ważnym aspektem jest sprawdzenie warunków montażowych, dzięki bezpośredniemu kontaktowi doradca może to zrobić od razu, jest to bardzo duży plus. Przy kontakcie telefonicznym niestety takiej możliwości nie ma i klient musi zarezerwować kolejny dzień, by wysłany specjalista mógł ocenić warunki.

 

Przy spotkaniu z klientem doradca, który potrafi wyczuć nastrój i potrzeby klienta, przedstawiając mu najlepsze rozwiązania dostosowane do jego indywidualnych potrzeb, z pewnością po spotkaniu wyjdzie z podpisaną umową.

 

Jakie plusy ma praca w Columbus Elite

 

Agenci sprzedaży bezpośredniej w Columbus Elite przed rozpoczęciem pracy w terenie otrzymują wszelkie potrzebne szkolenia techniczne i teoretyczne. Również mają szansę na zdobycie wiedzy z zakresu skutecznej unikatowej techniki sprzedażowej wdrożonej w całej strukturze firmy. Szkolenia dla handlowców w Columbus Elite odbywają się regularnie. 

Jak powiedział Prezes Columbus Elite Paweł Bednarek: 

 

“Dzisiaj nie chodzi tylko o to, by zdobyć pieniądze do organizacji. Chodzi o to, by stworzyć firmę, która będzie łączyć zasoby, kompetencje i będzie przyciągać ciekawe osoby do projektu.”

 

Masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz pracować w firmie, która kładzie nacisk na rozwój, dołącz do nas. Jeżeli dopiero chcesz zacząć swoją przygodę w sprzedaży bezpośredniej, Columbus Elite zagwarantuje Ci najlepszy start. 

 

Wyślij CV