Przejdź do treści
Blog.

W Columbus Elite klient jest na pierwszym miejscu

W 2019 roku uruchomiliśmy w Columbus Elite program Columbus Care, który zapewnia naszym klientom kompleksową obsługę i opiekę. Program ten został nagrodzony godłem „Teraz Polska”. Branża OZE rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego nasze usługi wciąż się poszerzają i rozbudowują tak, by zaspokajały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. 

Columbus Elite to udane współpraca na lata

Wybór firmy fotowoltaicznej nie jest prosty. W ciągu ostatnich kilku lat przybyło ich bardzo wiele. Komu zatem zaufać? Instalacja fotowoltaiczna ma działać i zasilać nasz dom, gospodarstwo przez około 30 lat. Dlatego przede wszystkim trzeba sprawdzić czy dana firma oferuje wieloletnią gwarancję, serwis instalacji oraz niezbędne formalności. 

Columbus Care

W Columbus Elite staramy się, by każdy nasz klient czuł, że podjął dobrą decyzję w wyborze firmy. Dzięki Columbus Care klient wpieramy Klienta na każdym etapie współpracy. 

Poza podstawowymi usługami, profesjonalnie dobranej instalacji fotowoltaicznej do indywidualnych potrzeb, zapewniamy stworzenie pełnej wizualizacji technicznej instalacji na dachu bądź gruncie. Regularnie szkolimy nasze ekipy monterskie, po to aby każda instalacja była zainstalowana według najwyższych standardów. Naszym wyznacznikiem jest dokładność, solidność oraz respektowanie obowiązujących norm.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że instalacja ma pracować ok. 30 lat, dlatego wykonujemy ją z jak największą precyzją.

Columbus Care gwarantuje również pomoc w pozyskaniu środków z rządowego programu “Mój Prąd”, który swoją nową odsłonę rozpocznie już z początkiem lipca. Chcemy, by nasi klienci nie musieli przejmować się żadnymi formalnościami, dlatego za ich pełnomocnictwem składamy również odpowiednie dokumenty do zakładu energetycznego w sprawie wymiany licznika na dwukierunkowy. 

Z pewnością istotnym elementem usługi Columbus Care jest 15 letnia Gwarancja Totalna. Dotyczy ona każdego komponentu instalacji oraz stałego monitoringu uzysków instalacji.

 Wybór jest prosty, Columbus Elite

Odwiedź nas na naszym Facebook’u!