Przejdź do treści
Blog.

Praca w Columbus Elite – współpracuj z nami!

Wyobrażasz sobie pracę w firmę, która dzięki dobrze obranej strategii, motywacji i chęci ciągłego rozwoju osiągnęła około 1000% normy w 2020 roku. Columbus Elite dokładnie to zrobiło!

 

Z pewnością wizualizacja wspólnego celu pozwoliła nam na skuteczne jego realizowanie. W Columbus Elite doceniamy i dostrzegamy wspólną pracę. To dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników udało nam się osiągnąć tak dobry wynik. 

 

Dużą część sukcesu są dobrze wyszkoleni agenci. Poważnie podchodzimy do tematu tworzenia szkoleń dla naszych pracowników, układają i prowadzą je nasi najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprzedażowym. To dzięki nim nawet osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z pracą jako handlowiec, ma takie same szanse by osiągnąć sukces.

 

Pomimo pandemii branża OZE niezmiennie utrzymuje dobre tempo rozwoju. Dzięki temu powiększyliśmy w 2020 roku nasze szeregi do ponad 500 doradców, i wciąż rekrutujemy. Działamy na terenie całej Polski, ale z pewnością na tym się nie  zatrzymamy. 

 

W ciągu 2020 roku pozyskaliśmy 10 847 klientów. Nasza ciężka praca ma przełożenie w 48MW zainstalowanych mikroinstalacji w Polskich domach.

Gdybyśmy chcieli ustawić te wszystkie panele obok siebie, zajęłyby one niemal 150 boisk do piłki nożnej. Robi wrażenie, co?

 

Praca jako handlowiec w branży OZE to nie jest zwykła sprzedaż. Dzięki swojej pracy poszerzamy świadomość ludzi dotyczącą ochrony środowiska. To nie jedyne dobre aspekty, nasza praca przyczynia się również do tego, że wiele polskich domów stało się niezależne energetycznie oraz bardziej ekonomiczne, wszystko dzięki instalacji fotowoltaicznej.

 

Wciąż się rozwijamy, szlifujemy to co do tej pory stworzyliśmy, tworzymy nowe projekty, aby nasi klienci czuli, że nie mogli podjąć lepszej decyzji przy wyborze firmy.

 

Jak powiedział Zig Ziglar „Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.”. My Ci z chęcią w tym pomożemy, nie czekaj dołącz do nas.

Wyślij swoje CV: https://tiny.pl/rnf29

Twórz z nami lepszą zieloną przyszłość, a w wolnej chwili zajrzyj na naszego Facebook’a 🙂