Przejdź do treści
Blog.

Mierz wysoko z Columbus Elite

W życiu trzeba mierzyć wysoko, podejmować wyzwania i przekraczać swoje granice. Jak powiedział Les Brown: „Nie musisz być mistrzem w czymś, żeby zacząć, ale musisz zacząć, aby być mistrzem.” Z pewnością rozwój bierze się w pełni z świadomego podejmowania ryzyka. W Columbus Elite na co dzień mierzymy się sami ze sobą by osiągać coraz lepsze wyniki, wyznaczamy sobie ambitne cele by stać się jeszcze lepszymi. 

Dawaj z siebie wszystko 

Każdy z nas niewątpliwie miał gorszy czas w swoim życiu. Tracimy wtedy poczucie własnej wartości, rozmywa się nasz dotychczasowy obrany cel. Wszystko wydaje się niemal nieosiągalne. Nie musi tak być, jedna porażka nie może definiować całej naszej kariery. Zacznij z powrotem mierzyć wysoko. Pomóc może Ci w tym na przykład lista: Twoich mocnych stron, umiejętności twardych i miękkich. Widzisz? Potrafisz wiele, teraz rusz do boju!

Ambitne podejście do pracy ułatwia pięcie się po szczeblach kariery. Pracodawcy cenią sobie zaangażowanych pracowników, częściej oni również o wiele szybciej awansują. Ludzie posiadający dużą ambicję o wiele łatwiej akceptują potrzebę samokształcenia, podczas gdy osoby z małą ambicją niestety niechętnie podchodzą do samorozwoju. Wszystko jednak musi mieć swoją równowagę, “chora ambicja” również nie jest dobrym sprzymierzeńcem w pracy. Powoduje, przeniesienie pełnego skupienia na własną osobę a nie na wyznaczony cel. Może to spowodować stawiania sobie zbyt wygórowanych celów a co za tym idzie brak ich realizacji i pojawienie się frustracji. 

Praca w Columbus Elite dodaje energii

Znalezienie pracy, w której będziesz mógł rozwijać swoje skrzydła nie jest łatwe. Dołączając do tego obecny stan pandemiczny, tym bardziej możliwości są ograniczone, wiele branż zatrzymało się przez zaistniałą sytuację. Tylko nieliczne sektory gospodarki, pomimo pandemii dynamicznie się rozwijają, wśród niech jest OZE. Praca w branży odnawialnych źródeł energii daje ogromną satysfakcję, ale i również dobre zarobki.

W Columbus Elite jesteśmy tego przykładem, nasza praca nas napędza, działamy dla lepszej zielonej przyszłości. Czujemy, że to co robimy ma sens nie tylko dla nas, ale i dla kolejnych pokoleń. Czy może być coś piękniejszego? 

 

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dajemy im możliwości dynamicznego awansu zawodowego. Nie ma znaczenia czy miałeś już do czynienia ze sprzedażą bezpośrednią czy dopiero odkrywasz w sobie iskrę przedstawiciela handlowego. Wszystkiego Cię nauczymy, możesz na nas liczyć. Wystarczy odrobina ambicji i zaangażowanie, a świat może być Twój.

Dołącz do nas!

Zapraszamy też do śledzenia nasz profil na Facebook’u!