Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite – Czym jest brand?

Brand to pełna identyfikacja wizualna marki, ale i nie tylko. Spróbujemy wytłumaczyć Wam pojęcie na podstawie Columbus Elite. Tworzenie brandu to jeden z ważniejszych etapów kreowania swojej marki. Stworzenie logo, które będzie zapadać w pamięć, hasło które wraca do nas jak bumerang, strona internetowa. Za wizualną otoczką firmy prawie zawsze kryje się ukryty komunikat. Co kryje się pod brandem Columbus Elite?

Z jakich elementów składa się brand:

  • nazwa firmy
  • logo
  • hasła reklamowe
  • strona internetowa
  • spójna identyfikacja wizualna 

Dlaczego “Columbus Elite”

Nazwa z pewnością nie jest przypadkowa. Jesteśmy częścią Spółki Kapitałowej Columbus Energy, chcieliśmy zachować część jej nazwy. By wspólnie mimo autonomii tworzyć i dążyć do spełniania wspólnych celów i wizji. Słowo elite oznacza ambitne cele, rozwój i dążenie do coraz to lepszych usług i wyników. 

Logo Columbus Elite i kolor zielony 

Naszym motywem przewodnim niewątpliwie jest i będzie troska o planetę. Chcieliśmy by nasza szata graficzna była jak najbardziej spójna z naszymi przekonaniami: zielona energia i ochrona środowiska, dlatego kolor zielony był dla nas tak naturalnym wyborem. Chcemy przyczynić się do wzrostu świadomość społeczeństwa na temat odnawialnych źródeł energii. 

Motyw kuli ziemskiej, który towarzyszy nam w wielu grafikach przedstawia nasze globalne myślenie o środowisku jak i biznesie. Jak mówi znane powiedzenie “kropla drąży skałę” licząc od naszego pierwszego klienta, rozpoczęliśmy nasza walkę dla środowiska, by mogło ono służyć jeszcze wielu kolejnym pokoleniom.   

Budując świadomość marki, trzeba przede wszystkim myśleć o kliencie, do którego będzie ona skierowana. W Columbus Elite dostarczamy do polskich domów innowacyjne rozwiązania zasilające dom, dzięki odnawialnym źródłom energii. Panele fotowoltaiczne, które oferujemy klientom zmniejszają rachunki za energię oraz są przyjazne dla środowiska.

W Columbus Elite przewodzą nam dwa hasła: #thinkpeople i #thinkpower.

#thinkpeople: nasi klienci i pracownicy są dla nas najważniejsi, to dla nich i  dzięki nim, chcemy  się rozwijać i osiągać kolejne sukcesy. #thinkpower: to myśl o przyszłości o możliwościach technologicznych, dzięki którym będziemy mogli jeszcze lepiej realizować swój cel, czyli chronić planetę przed ekologiczną degradacją. 

 

Jeżeli czujesz, że praca w branży OZE jest dla Ciebie, dołącz do Columbus Elite i razem zmieniajmy świat na lepsze. 

Kliknij i wyślij CV: https://tiny.pl/rnf29