Przejdź do treści
Blog.

Przedstawiciel handlowy – praca dla odważnych

Masz zegarek, kalendarz i smartfon z dostępem do sieci? Jest duża szansa, że sprawdzisz się jako przedstawiciel handlowy. Czy to aż takie proste? Sprawdziliśmy i wiemy wszystko.   

Kierunek i poziom ukończonych szkół  nie jest ważny. Tak przynajmniej wygląda to w internecie, bo większość publikowanych w sieci ogłoszeń, wprost wskazuje jedną pożądaną u kandydatów cechę – umiejętność sprzedaży. Co to dokładnie oznacza i czy sprzedaż to łatwa profesja?

 

Przedstawiciel handlowy – zakres obowiązków

Podstawowy obowiązek to sprzedaż jak największej liczby produktów i usług. Idealnie, kiedy dużą sprzedaż osiągasz w jak najkrótszym czasie. Aby to się udało musisz być komunikatywny, a przede wszystkim znać produkt – umieć go opisać, przedstawić korzyści płynące z jego używania oraz to, dlaczego jest lepszy od oferty konkurencji. Przyda się zatem umiejętność szybkiego przyswajania informacji i po prostu bycia ciekawym. Skoro wiesz już co sprzedajesz, czas na negocjacje, czyli obronę swoich argumentów. Sprzedawcy czasami prowadzą trudne rozmowy i są zmuszani do poszukania kompromisów, bo w końcu konkurencja nie śpi, a niższa cena to często koronny argument przemawiający za decyzją zakupową. Lubisz rzeczowe dyskusje na argumenty i znasz wartość swojego produktu? Masz zimną krew i cenisz sobie wysoki poziom kultury? W takim razie wyjdziesz cało z każdej słownej batalii.

Przedstawiciel handlowy – doświadczenie

Czy trzeba zjeść zęby na sprzedaży, aby dołączyć do Columbus Elite S.A.? Każdy, kto myśli o rozpoczęciu kariery w branży sprzedaży bezpośredniej lub zmianie pracodawcy, ma taką szansę. Columbus Elite S.A. kierowana przez duet Bednarek-Kołłątaj nie stawia elitarnych wymagań czy zaporowych oczekiwań. Doświadczenie? Jest istotne, ale nie dajmy się zwariować. Spektakularne kariery zrobili handlowcy, którzy wcześniej zawodowo zajmowali się czymś zupełnie innym. Każdy pracownik Columbus Elite ma zagwarantowane szkolenia wdrażające, więc bez obaw – wyposażymy Cię w pełną wiedzę na temat produktów i budowania relacji z klientami. Kogo aktualnie szukamy i na kogo praca dosłownie czeka? Sprawdź nasze oferty tutaj.

Chcesz zobaczyć nasz profil na Facebook’u? Zapraszamy TUTAJ!