Przejdź do treści
Blog.

Jaka praca po studiach? OZE branżą przyszłości

Szukanie pierwszej pracy idzie jak po grudzie? Nie musi tak być! Są bowiem branże, w których zatrudnienie może znaleźć każdy absolwent, bez względu na doświadczenie, a co ważne na bardzo dobrych warunkach. Mowa o pieniądzach i benefitach. Praca przedstawiciela handlowego w branży OZE daje Ci możliwość budowania kariery i gwarantuje wysokie zarobki.

Pierwsza praca, to niewątpliwie krok w dorosłość. Nie musi on jednak oznaczać wyrzeczeń i rezygnacji z młodzieńczych marzeń i planów na życie. Istnieją branże, które oferują nieoczekiwany rozwój kariery, a przy tym wszystko to, co dla młodego człowieka jest atrakcyjne, czyli pieniądze, rozwój kwalifikacji i zdobycie doświadczenia. Jedną z nich jest branża OZE.

Columbus Elite S.A. polskim liderem sprzedaży fotowoltaiki

Odnawialne źródła energii, to m.in. ekologia, energetyka i nowe technologie. Czy potrzebujesz kierunkowego wykształcenia lub co najmniej takich zainteresowań, by właśnie w OZE spróbować swoich sił? Niekoniecznie.

– W naszej organizacji pracują ludzie z naprawdę różną przeszłością zawodową – mówi Paweł Bednarek, Prezes Zarządu Columbus Elite S.A. – Zatrudniamy wykwalifikowanych sprzedawców i menadżerów, ale są z nami również ludzie, którzy z handlem czy sprzedażą D2D mieli niewiele wspólnego. To m.in. tancerze, modele, sportowcy, samorodne talenty sprzedaży, które potrzebowały impulsu, by odkryć swoją życiową ścieżkę kariery – wymienia prezes Bednarek.

Słowa prezesa największej, polskiej organizacji sprzedażowej w systemie prowizyjnym, potwierdza system rekrutacji, jaki prowadzi spółka Columbus Elite. Tu każdy ma szanse na start. Ułatwia to chociażby program przebranżowienia, czyli system szkoleń, webinariów i konsultacji. Uważasz, że możesz się nie sprawdzić? Posłuchaj historii osób, które w Columbus Elite zrobiły zdumiewające kariery.

Aleksandra Gasińska – OZE Fun

Łukasz Chmiel – #DobrzeTuByć 

Dla kogo praca w OZE?

Absolwent budownictwa czy pielęgniarstwa doskonale wie, gdzie złożyć CV. Gorzej mają ci, których specyficzne kierunki studiów przed rozpoczęciem pierwszej pracy wymagają od nich doświadczenia i praktyki. 

– Dzisiejsi pracodawcy szukają doświadczonych ekspertów, pracowników samodzielnych i z marszu gotowych do pracy – komentuje sytuację na rynku pracy prezes Columbus Elite S.A. – My zamiast długiego CV oczekujemy optymizmu, pasji i energii do pracy. Oferujemy wsparcie, opiekę i mentoring, bo to ludzie tworzą Columbus Elite. Są dla nas ważni w imię zasady #ThinkPeople – tłumaczy prezes Bednarek.

Pierwsza praca, gdzie jej szukać?

Pierwsze skojarzenie to poczta pantoflowa oraz internet. Jeżeli masz już za sobą grupy na Facebooku i LinkedIn rzuć okiem na nasze media i zobacz, kogo aktualnie poszukujemy. Praca w OZE to szansa dla każdego! Nie musisz posiadać doświadczenia jako przedstawiciel handlowy by móc realizować swoje marzenia. Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł. Szukasz ciekawych ofert pracy? Dołącz do naszego zespołu!