Przejdź do treści
Blog.

Odnawialne źródła – pracuj w Columbus Elite

Marzeniem każdego z nas jest praca zgodna z naszymi zainteresowaniami. Z wiekiem znalezienie tej jedynej wymarzonej, wydaje się już prawie niemożliwe. Jednak czas nie tylko weryfikuje marzenia, ale i kształtuje w nas nowe zawodowe zainteresowania, czujemy że chcemy sprawdzić się w nowych rolach. Jeżeli jesteśmy wystarczająco odważni nowa praca może być dla nas świetną przygodą i znajdziemy w niej spełnienie. Osoby, które ostrożniej podchodzą do zmian najlepiej by znalazły kogoś kto na spokojnie przedstawi im korzyści i ewentualne zagrożenia zmian. Pracuj w Columbus Elite. Odnawialne źródła energii to praca stabilna i rozwojowa!

 

Szukanie nowej pracy w dobie pandemii to pewne utrudnienie. Trzeba sprawdzić jakie branże mimo utrudnionej sytuacji gospodarczej rozwijają się i zatrudniają nowych pracowników. Wypisz swoje mocne strony, które przydadzą się w określonych branżach i działaj! Nie załamuj się, z pewnością znajdziesz coś dla siebie, trzeba tylko być cierpliwym i pełnym optymizmu.

Pomocne jest głoszenie “światu”, że się szuka pracy. Kto wie może gdzieś tam jakiś znajomy ma dla Ciebie to wymarzone stanowisko. 

Odnawialne źródła energii to praca!

Branża OZE jest jedną, z tych której pandemia nie dotknęła aż tak mocno i wciąż się rozwija, generując wiele nowych miejsc pracy. Poprzez monterów instalacji fotowoltaicznych, administrację, biura obsługi klienta, handlowców.

 

Columbus Elite jest tego przykładem. W 2020 roku powiększyliśmy naszą strukturę trzykrotnie, zatrudniając kilkuset przedstawicieli handlowych. Wciąż poszerzamy swoje szeregi, tu możesz sprawdzić nasze aktualne oferty pracy: https://columbuselite.pl/#anchor-dolacz-do-nas

Jeżeli lubisz szybkie tempo rozwoju to praca z nami z pewnością Ci się spodoba. Stawiamy na szkolenia naszych pracowników, wiedza daje klucz do sukcesu. Odpowiednia determinacja i zaangażowanie w pracy daje możliwość szybkiego wspinania się po schodach kariery zawodowej. 

 

Jako przedstawiciel handlowy, który oferuje ekologiczne rozwiązania zasilające dom np. panele fotowoltaiczne realnie przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska. Czy nie jest to wspaniałe mieć pracę, która działa na korzyść nas wszystkich?

 

Poza ekologicznymi plusami pracy, z pewnością w Columbus Elite wielkim atutem są zarobki. Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić ok. 5000zł a to dopiero początek, sam decydujesz ile zarabiasz, wszystko zależy od Twojej motywacji. 

Dołącz do Columbus Elite!

Jak mówi Prezes Colubmus Elite Paweł Bednarek:

“Dzisiaj nie chodzi tylko o to, by zdobyć pieniądze do organizacji. Chodzi o to, by stworzyć firmę, która będzie łączyć zasoby, kompetencje i będzie przyciągać ciekawe osoby do projektu.”

Wyślij do nas swoje CV. Zacznij pracę w branży odnawialnych źródeł energii z Columbus Elite.

Widziałeś nasz profil na Facebook’u?