Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite mocną marką – poznaj nas lepiej!

Jaka jest metoda Columbus Elite na zdobywanie coraz to mocniejszej pozycji w branży OZE? Aby zostać liderem, potrzebna jest wytrwałość, konsekwencja i upór. Brzmi banalnie, ale właśnie takimi przesłankami kierują się nasze zespoły w osiąganiu rewelacyjnych wyników sprzedażowych. Przeczytaj o tym, co jeszcze umacnia nas na co dzień!

Columbus Elite Silny zespół

Ambitne, komunikatywne, pełne zapału do działania, takie właśnie są osoby budujące nasze silne zespoły sprzedażowe. Za ich sprawą Polacy mają łatwiejszy dostęp do rozwiązań ekoenergetycznych. Dla nas najważniejsze jest to, że wszystkie osoby są pozytywnie nastawione do uczestnictwa w szkoleniach, które dla nieustannie prowadzimy. Dzięki temu, stale podnoszą swoje kwalifikacje, przydatne do pracy z Klientami.

Ciekawy Elite, ciekawą spółką dla mediów

O naszej mocnej pozycji w branży OZE świadczy to, że jesteśmy często proszeni o zabranie głosu w sprawach dotyczących odnawialnych źródeł energii. Mieliśmy okazję kilkukrotnie występować w roli eksperta w miesięczniku Forbes. Miło nam też gościć w książce 50 Osobowości Biznesu, w której Prezes Paweł Bednarek opowiedział o początkach Columbus Elite. Dochód ze sprzedaży książki jest wsparciem dla osób chorych onkologicznie.

Wchodzimy na giełdę

Kolejnym krokiem, dzięki któremu Columbus Elite zostawi konkurencję daleko w tyle, będzie wejście spółki na giełdę NewConnect. Zgodnie z zapowiedzią Pawła Bednarka, po wejściu na giełdę, zwiększymy nakłady na farmy fotowoltaiczne, co przełoży się na wzrost udziału odnawialnych źródeł energii w polskim mixie energetycznym.

Troszczymy się o ekologię

Wszystkie nasze działania zmierzają ku temu, by ograniczyć zanieczyszczenia powietrza. Dzięki produktom z naszej oferty, którymi są: panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii czy ładowarki do samochodów elektrycznych, mamy realny wpływ na to czym oddychamy. Chcemy, aby jak najwięcej osób miało świadomość, że czyste środowisko zależy od każdego z nas. Dlatego na naszych profilach społecznościowych można znaleźć wiele materiałów zwracających uwagę na troskę o środowisko.

Chcesz poznać nas lepiej? Dołącz do nas, czekamy na wszystkich żądnych kariery i rozwijania kompetencji. Aplikuj klikając TU