Przejdź do treści
Blog.

Branża OZE – jak się przygotować do pracy

Rozglądasz się za nową pracą i słyszałeś, że branża OZE stwarza wiele możliwości na rozwój, a co najważniejsze stabilną pracę? Przy obecnych dofinansowaniach i zaleceniach unijnych OZE siłą rzeczy rośnie i nie zamierza się zatrzymywać. Skorzystaj i Ty z tej okazji, zacznij pracować w Columbus Elite!

Dowiedz się czym jest branża oze

Nie miałeś wcześniej kontaktu z odnawialnymi źródłami energii? Nic straconego, wiele informacji na temat znajdziesz w internecie. Tyle na początek Ci wystarczy, by mieć ogólny pogląd na temat. Więcej informacji przekażą Ci nasi szkoleniowcy Columbus Elite zaraz po zatrudnieniu. Wiele naszych Przedstawicieli Handlowych przekwalifikowało się z zupełnie innych obszarów zawodowych i teraz z powodzeniem sprzedają rozwiązania energooszczędne takie jak panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła. Nie wierzysz? Obejrzyj najnowszy odcinek OZE FUN, w którym gościła Aleksandra Gasińska, jedna z lepszych Sprzedawców Columbus Elite!

Przeczytaj o firmie, do której chcesz rekrutować

Nie ma lepszego źródła wiedzy o branży niż firma, do której będziesz rekrutować. Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych zobrazują Ci priorytety firm oraz pomogą zrozumieć specyfikę branży. To ważne, aby dobrze poznać swoje przyszłe miejsce pracy, im lepsze zrobisz research tym większe są Twoje szanse na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pamiętaj, że najlepiej do zmiany branży należy podejść ze spokojem i bez większej presji, ponieważ tylko dzięki cierpliwości sukces będzie smakował najlepiej. Małymi kroczkami będziesz zdobywać doświadczenie, które przełoży się na większą sprzedaż. Niezastąpioną pomocą do pracy w branży oze są szkolenia organizowane przez firmę. Dzięki nim, każdy pracownik ma dostęp do aktualnej wiedzy i może być pewny, że jego przygotowanie jest kompletne.

Wyślij do Columbus Elite i pracuj w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii. Poszukujemy Doradców Handlowych do naszych grup sprzedażowych,. Chcesz swoimi działaniami przyczynić się do poprawy jakości powietrza w Polsce i na świecie? Dołącz do nas!