Przejdź do treści
Blog.

Przedstawiciel handlowy – wysokość wynagrodzenia

Na wysokość wynagrodzenia przedstawiciela handlowego wpływa wiele czynników. Doświadczony handlowiec potrafi zarobić nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Osoba, która dopiero rozpoczyna swoją sprzedażową przygodę osiąga wynik zdecydowanie wyższy niż średnie polskie wynagrodzenie. W Columbus Elite znamy cenę dobrze wykonanej pracy.

Prestiż firmy

To gdzie pracujesz ma znaczący wpływ na Twoje wynagrodzenie. Im lepsza pozycja firmy w branży, tym lepsze warunki pracy mają jej pracownicy. Co więcej, przedstawicielom handlowym dużych organizacji sprzedaż przychodzi łatwiej, a to ze względu na rozpoznawalność i autorytet marki. Taki stan rzeczy winduje wysokość prowizji handlowca na wyższy poziom. Na prestiż firmy wpływa m.in. wielkość posiadanego kapitału zakładowego. Jeśli mowa o Columbus Elite, to liczby są na prawdę są imponujące. Jako część grupy Columbus Energy nasz kapitał zakładowy wynosi 76 506 967,53zł. Ponadto o mocnej pozycji firmy, świadczy niezależny ranking realizowany przez portal brankier.pl, na którym Columbus znajduje się w połowie zestawienia.

Sprytny przedstawiciel handlowy oferuje pożądany produkt

Nie bez znaczenia jest to jaki produkt oferujesz swoim Klientom. Najlepiej jeśli w Twojej ofercie znajduje się asortyment pożądany przez Konsumentów. Taka sytuacja jest najlepsza, ponieważ to Klienci kontaktują się z Tobą, więc pozostaje Ci jedynie profesjonalna prezentacja. Tak właśnie jest z panelami fotowoltaicznymi od Columbus Elite. Ich sprzedaż z roku na rok jest coraz wyższa, dlatego stale zatrudniamy nowych Handlowców do naszych grup sprzedażowych.

Staż pracy

Pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano. Każdy na początkach kariery zawodowej napotkał trudności. Jednak dzięki nim można szybko wypracować skuteczny sposób zdobywania klientów i podpisywania z nimi kolejnych umów. Wystarczą dwa miesiące, by wejść na wyższy poziom swojej kariery!

Przedstawiciel handlowy jest zaangażowany w pracę

Sam talent sprzedażowy nie wystarczy, by osiągnąć rewelacyjne wyniki w pracy. Potrzebne jest mnóstwo zaangażowania, wytrwałość i konsekwencja. To są składowe, które pozytywnie wpłyną na rozwój kariery i będą początkiem do zostania profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wraz ze zdobywaniem nowych kompetencji, wzrasta również saldo na koncie, więc powiedzenie ciężka praca popłaca, w tym wypadku ma zastosowanie.

W Columbus Elite zdobywanie coraz to wyższych szczebli na drabinie kariery jest naturalną koleją rzeczy. Potrafimy docenić pracownika, który ma chęci i wysokie ambicje. Jeśli chcesz dołączyć do naszych zespołów sprzedażowych, wystarczy że wyślesz do nas CV. Nasz dział HR skontaktuje się z Tobą.

Polub nasz profil na Facebook’u!