Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite działa w słusznej sprawie


W ubiegły weekend miało miejsce ważne wydarzenie. Dotyczyło ono premiery książki “50 Osobowości Biznesu na rzecz Fundacji Rak’n’Roll”, w której znajduje się wywiad z Prezesem Columbus Elite, Pawłem Bednarkiem.

 

Książka przedstawia sylwetki 50 polskich przedsiębiorców, ponieważ dzięki temu wiele osób poczuje impuls do realizacji własnych marzeń. Wszystkie historie są motywujące, każdy z nich opowiada o swoim unikalnym pomyśle na rozwój firmy. Bohaterowie pokazują, że sukces jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko zrobić wszystko, by zbliżać się do jego osiągnięcia.

 

Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite opowiada o początkach i kolejnych etapach konsekwentnego i wytrwałego budowania firmy. Oczywiście, poza aspektem rozwoju firmy, została również poruszona kwestia ludzi budujących strukturę naszej organizacji. To za ich sprawą możliwe jest konsekwentne realizowanie założeń naszych dwóch wartości, którymi są: #thinkpower i #thinkpeople. “To właśnie codzienna praca z ludźmi daje mi motywację do wdrażania zmian, które już dzisiaj owocują w szybkim zadowoleniu Klientów z dostarczonych rozwiązań technologicznych.” – mówi P. Bednarek.

 

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany fundacji. Czytasz – pomagasz!

 

Książkę można kupić za pomocą linku: https://allegro.pl/oferta/ksiazka-50-osobistosci-biznesu-10412345556

 Pozdrawiamy,Zespół Columbus Elite