Przejdź do treści
Blog.

Praca w małej miejscowości? Daj sobie szansę

Opłacalna praca to taka, z której korzystają ludzie. Nie musisz być jednak fryzjerem, piekarzem czy mechanikiem żeby sąsiedzi płacili za twoje usługi. Jeżeli marzysz o podróżach, szkoleniach, zawieraniu nowych przyjaźni, a przy tym o prestiżowej, ciekawej i wysoko płatnej profesji czytaj dalej, bo zawód, który opisujemy w tym artykule skrojony jest na twoje potrzeby.


Bezrobocie w Polsce rośnie. Na koniec stycznia 2021 roku bez pracy było 1 089,6 tys osób. To więcej o 43,2 tys nowych bezrobotnych w porównaniu do stanu z końca 2020 roku – czytamy w raporcie Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Czy trudno dziś zatem o pracę i jak ma się rzecz w małych gminach? 

 

Nie drzwiami, to oknem 

Aby mieć trzeba dać, mawiali nasi rodzice. Przeszkodą jednak w znalezieniu pracy na wsi czy w małym mieście jest wyuczony fach, konkurencja i ograniczone kontakty. A co powiesz na pracę w ogólnopolskiej firmie, z wypłatą na ogólnopolskim poziomie przy zachowaniu niskich kosztów życia? W końcu nie musisz się nigdzie przeprowadzać. Takie możliwości istnieją, czego przykładem jest Columbus Elite zatrudniająca handlowców i pomagająca w przebranżowieniu pracowników z całego kraju.

 

Fotowoltaika to praca dla każdego

Przedstawiciel handlowy w branży odnawialnych źródeł energii to zawód dla każdego, co potwierdza prezes zarządu Columbus Elite S.A. Paweł Bednarek. – W naszej organizacji mamy wielu doradców energetycznych, którzy z branżą OZE nie mieli do tej pory wiele wspólnego. Dziś, po roku pracy, ci sami ludzie biją rekordy sprzedaży i zmieniają swoje życie w ujęciu ekonomicznym i społecznym. Czuje dumę, kiedy widzę jak kolejny pracowity i ciekawy świata człowiek z kompletnie innej branży, mający odmienną przeszłość zawodową, dołącza do elitarnej czołówki sprzedawców Columbus Elite i staje się wzorem dla kolejnych nowozatrudniowych – mówi z uśmiechem prezes Bednarek, którego spółka rekrutuje pracowników każdego miesiąca. 

 

Wieś i małe miasto z wielkimi możliwościami

Nie ma znaczenia czy mieszkasz na wsi czy w metropolii, wysokie zarobki oraz dostęp do rozwoju są w zasięgu. Jeżeli jesteś gotów wypłynąć na szerokie wody swojej kariery sprawdź oferty pracy w Columbus Elite. Wystarczy, że klikniesz tutaj.

Odwiedziłeś już nasz profil na Facebook’u? Zapraszamy!