Przejdź do treści
Blog.

Praca w Columbus Elite – dołącz do nas!

Dlaczego warto pracować w Columbus Elite? Jesteśmy firmą, która rozwija się od połowy 2019 roku i w ciągu tych niecałych dwóch lat zdążyliśmy osiągnąć duży sukces. Nie spoczywamy jednak na laurach, dynamiczny rozwój, stawianie sobie ambitnych celów to jest to co nas napędza do działania. W 2021 roku wchodzimy na GPW, to z pewnością będzie dla nas duży przełom, ale również pokazanie się ze strony stabilnej firmy z dobrą  perspektywą dla pracowników. W tak krótkim czasie Columbus Elite miało zaszczyt pojawić się w jednym z numerów Forbes, gdzie mogliśmy opowiedzieć o genezie firmy i o swoich celach.

Columbus Elite – organizacja z perspektywą

Jesteśmy firmą z unikatowym systemem sprzedaży, dającą możliwość rozwoju, stawiającą na szkolenia pracowników. Nasi Doradcy Energetyczni dzięki zaangażowaniu w pracę osiągają rewelacyjne wyniki sprzedażowe, za które otrzymują wysokie wynagrodzenie oraz premię

Naszą spółką kapitałową jest Columbus Energy. Razem tworzy zgrany zespół budując największą organizację zajmującą się fotowoltaiką w Polsce. W 2020 roku poszerzyliśmy ofertę produktową o pompy ciepła, magazyny energii a nawet ładowarki samochodowe. Niewiele jest firm, które są w wstanie sprawić, by dom był w pełni ekologiczny, ale i również bardzo oszczędny. 

Dołącz do nas!

Praca w Columbus Elite to coś co daje ogrom satysfakcji, można powiedzieć,  że jest to działanie dla przyszłości nas wszystkich. Dzięki rozpowszechnianiu wiedzy o fotowoltaice i innych ekologicznych rozwiązaniach dla domu pomagamy osiągnąć Polsce postanowienie o neutralności klimatycznej do 2050r.

Jeżeli chcesz się rozwijać zawodowo to praca w Columbus Elite jest dla Ciebie. Pracuj jako przedstawiciel handlowy i uczestnicz w rozwoju branży przyszłości OZE, dołącz do nas. Oferty pracy znajdziesz TUTAJ.

Zajrzyj na nasz profil na Facebook’u!