Przejdź do treści
Blog.

5 powodów, dla których praca w OZE jest dla Ciebie!

Zauważyłeś, że na dachach Twoich sąsiadów pojawiły się panele fotowoltaiczne? A znajomi myślą o zainstalowaniu pompy ciepła? Oznacza to, że branża OZE kwitnie i jest wysokie zapotrzebowanie na produkty dostarczające prąd ze słońca. Przeczytaj o 5 powodach, dla których warto aplikować do Columbus Elite. Praca w OZE jest dla Ciebie!

 

  1. Praca w OZE to zielone miejsca pracy

Dobro planety jest dla Ciebie ważne? Przyczyń się swoimi działaniami do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska poprzez dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań ekoenergetycznych dostępnych na polskim rynku. Panele fotowoltaiczne ograniczają zużycie węgla, dzięki temu mamy czystsze powietrze.

 

  1. Ciągły wzrost udziału OZE w miksie energetycznym

Każdy kraj należący do Unii Europejskiej ma za zadanie zrealizować cel związany ze zwiększeniem udziału odnawialnych źródeł energii. W związku z tym Polacy mają do dyspozycji liczne programy ułatwiające pozyskanie funduszy na panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła. Sukcesywnie odchodzimy od energii uzyskiwanej z węgla, przełoży się to na czystsze środowisko. 

 

  1. Produkty przyjazne naturalnemu środowisku

Każdy może mieć swój unikalny sposób na troskę o środowisko, niektórzy segregują śmieci, inni idą krok dalej i wyposażają swój dom w rozwiązania ekoenergetyczne. Nic dziwnego, ponieważ panele fotowoltaiczne Columbus Elite do wytwarzania prądu potrzebują promieni słonecznych. Tego rodzaju innowacyjne rozwiązania działają w zgodzie z przyrodą, ponieważ korzystają z jej dobra, nie niszcząc jej.

 

4. Praca w OZE to świadomi klienci

Ten punkt jest najlepszą informacją dla osób, które chcą być Doradcami Energetycznymi. Nie ma lepszej sytuacji sprzedażowej niż ta, w której Klient od razu jest zainteresowany kupnem produktu. Nie trzeba go przekonywać do korzyści płynących z paneli fotowoltaicznych – on właśnie ze względu na nie, dzwoni do naszych Sprzedawców.

 

  1. Duże dofinansowania do ekorozwiązań

Dofinansowania ściśle łączą się z powyższym punktem. To dzięki nim mamy w Polsce prawdziwy boom na instalowanie rozwiązań ekoenergetycznych. Nasze społeczeństwo chętnie korzysta z dotacji Mój Prąd, Czyste powietrze czy z ulgi termomodernizacyjnej.

 

Już wiesz dlaczego branża OZE, tak bardzo gna na przód. Dzięki temu, korzystamy na tym wszyscy, ponieważ mamy stabilne miejsca pracy, a przede wszystkim środowisko pełne zieleni.

Śledź nas na Facebook’u!