Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite – Karta „bilet” do przyszłości

My odpowiedzieliśmy sobie na to pytanie i postawiliśmy spełnić naszą wizję. Staramy się by jutro było już dziś. Dlatego Columbus Elite (część spółki kapitałowej Columbus Energy) ruszył z programem „bilet do przyszłości”.
Zasady są proste, otrzymać go może każdy komu zależny na środowisku.

Czym jest bilet do przyszłości?

Jest to rabat w formie karty w wysokości 5000zł na kolejne zakupione produkty w ofercie Columbus Elite. Produkty objęte programem znajdziesz na stronie columbushome.pl.

Kto może otrzymać kartę 5000zł? 

Tak jak pisaliśmy wcześniej, kartę o wartości 5000zł może otrzymać każdy. Wystarczy zainwestować w jeden z naszych oferowanych produktów: panele fotowoltaiczne od Columbus Energy.  Prowadzisz biznes? Bez obaw, „Bilet” otrzymać mogą również klienci biznesowi. 

Na co możesz przeznaczyć „bilet do przyszłości”?

Wszystkie produkty objęte programem znajdziesz na stronie columbushome.pl . Dzięki „biletowi” możesz obniżyć ich cenę o 5000zł.  Na stronie co jakiś czas będą pojawiać się również niespodzianki. 

Każda karta oznaczona jest indywidualnym numerem i kodem weryfikacyjnym. 

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 31 marca 2021r., polecamy zapoznać się z regulaminem. 

Kiedy otrzymasz kartę?

Na swój „bilet do przyszłości” nie będziesz musiał długo czekać. Już do 30 dni po montażu instalacji fotowoltaicznej otrzymasz swój rabat. 

Nie czekaj biernie na lepsze jutro zacznij działać i spraw by Twój dom był niezależny energetycznie i neutralny dla klimatu. Razem zadbajmy o zieloną przyszłość kolejnych pokoleń. 

  1. Jeżeli chcesz się podzielić swoja wizją przyszłości możesz do nas napisać, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

 

Kliknij tu po więcej informacji.

Śledź profil Columbus Elite na Facebook’u! Na bieżąco publikujemy informacje przydatne dla Klientów, kandydatów do pracy oraz osób, które troszczą się o środowisko. Polub nasz profil.

Szukasz pracy? Prześlij do nas swoje CV. Stale powiększamy swoją strukturę, dlatego ciągle poszukujemy osób chętnych do pracy w działach sprzedaży, księgowości, HR.

Pozdrawiamy,

Zespół Columbus Elite