Przejdź do treści
Blog.

Przesyt rynku pracy – czas na zmianę branży

Czy w Polsce jest jeszcze szansa na znalezienie dobrej pracy, w momencie gdy kryzys spowodowany pandemią nie odpuszcza? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że wyjdziesz ze swojej strefy komfortu i poszukasz pracy w innych branżach. Odnawialne źródła energii stwarzają wiele możliwości na rozwój zawodowy – pracuj w Columbus Elite.

Które branże cierpią podczas kryzysu?

Biznes Twojego obecnego pracodawcy jest zamrożony i nic nie wskazuje na to, że ta sytuacja poprawi się w najbliższym czasie? Nie siedź z założonymi rękoma, wykorzystaj swój potencjał odpowiednio! Pracowałeś w branży nieruchomości, gastronomicznej, fitness lub hotelarskiej? Domyślamy się, że umiejętność pracy z Klientem oraz techniki negocjacyjne masz w małym palcu!

Rynek pracy staje się coraz bardziej nasycony, ponieważ systematycznie przybywa absolwentów szkół średnich i wyższych, którzy aktywnie poszukują pracę. Oznacza to, że na jedno stanowisko jest coraz więcej kandydatów. Nie pozwól, by możliwość zarobku uciekała Ci sprzed nosa, zmień branżę na OZE!

 

Odnawialne źródła energii – pracuj z najlepszymi!

Odnawialne źródła energii są dla Ciebie idealną propozycją, jeśli chcesz mieć płynność finansową i nieustanną możliwość rozwoju osobistego. Aktualnie ta branża jest gwarancją na stabilne zatrudnienie i ciągły popyt na produkty takie jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii i od niedawna ładowarki do samochodów elektrycznych. Dołącz do zespołu Columbus Elite i bądź Sprzedawcą, który czerpie radość ze swojej pracy. Naszym Pracownikom oferujemy konkurencyjne warunki pracy i różne systemy motywacyjne. Mowa tu o szkoleniach wyjazdowych, udział w sesja fotograficznych, premie, nieustanne wsparcie od przełożonych i zespołów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy Sprzedawcy Columbus Elite, przeczytaj artykuł.  

 

Pracuj w branży odnawialnych źródeł energii. Rozwijaj swoją karierę razem z Columbus Elite, razem możemy zrobić wiele dobrego na rzecz środowiska. Wyślij do nas CV i zacznij piąć się po szczeblach kariery. Śledź nas na Facebook’u

Jesteś zainteresowany instalacją paneli fotowoltaicznych? Skontaktuj się z naszymi Doradcami Energetycznymi, odpowiedzą rzeczowo na każde Twoje pytanie!