Przejdź do treści
Blog.

Praca w Columbus Elite daje wiele korzyści

Nie każdy pracodawca potrafi motywować do realizacji celów zawodowych, a przy tym czerpania satysfakcji z rozwoju kariery, to domena nielicznych. Praca w Columbus Elite S.A. daje tę niezwykła siłę, jak to robi?

Columbus Elite motywuje pracowników i robi to wzorowo. Każdy, kto pomyślał teraz jedynie o premiach, musi wiedzieć, że jest tego o wiele więcej. Dla najlepszych czekają biznesowe sesje fotograficzne, wywiady i nagrania wideo publikowane w mediach społecznościowych, a także szkolenia czy dostęp do świata biznesu przez duże „B”, jak chociażby udział w sesji zdjęciowej do magazynu Forbes. Jeżeli dołożymy do tego awans i zmianę stanowiska, sukces murowany. 

Bądź mistrzem sprzedaży w Columbus Elite

Spektakularny wynik i mocny początek roku odnotował Łukasz Chmiel, Dyrektor Regionalny z Rzeszowa. W wyścigu na największą sprzedaż własną rozwiązań fotowoltaicznych pokonał ponad 300 konkurentów z całej Polski. Zarząd Columbus Elite S.A. na czele z Pawłem Bednarkiem i Rafałem Kołłątajem uhonorował go statuetką i dyplomem za najlepszą pracę w 2020 roku.

 

[Zobacz unboxing nagród] 

– Jako tytan sprzedaży czuje się z pewnością doceniony przez firmę i współpracowników. Czuje, że jest to dobra droga do kolejnych sukcesów i sięganie po kolejne wyniki – powiedział Łukasz w programie #DobrzeTuByć na kanale YouTube Columbus Elite.

 

10 rzeczy, które motywują do pracy

Na pozytywną postawę i chęć do osiągania niemożliwego wpływa kilka czynników. Zmieniają się one z potrzebami, jednak wg polskich HR-owców, pieniądze są na 3 miejscu. Wyprzedza je prestiż zawodowy, który wzbudza uznanie otoczenia oraz osiągnięcia, które przekładają się na szacunek współpracowników. Columbus Elite oferuje pracę z nowoczesnymi technologiami w sektorze odnawialnych źródeł energii. Zdrowie planety oraz udział w transformacji energetycznej kraju, to plusy, dla których praca powinna realizować wyższy cel. Columbus Elite daje motywacje w obszarze prestiżu, osiągnięć, pieniędzy, niezależności, rozwoju osobistego, rozwoju zawodowego, rodziny.

Praca w Columbus Elite daje wiele możliwości, ponieważ jest to spółka otwarta na innowacyjność i dynamikę działania. Bądź częścią naszego zespołu, wyślij CV już dziś.