Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite – prąd jak powietrze

Niewątpliwie 2021 to rok, który będzie mocno stał pod znakiem energetyki, która gna do przodu stwarzając dostawcom rozwiązań ekoenergetycznych, coraz to większe wyzwania. Przeczytajcie o najbliższych planach biznesowych spółki kapitałowej Columbus Energy, której częścią jest Columbus Elite. 

 

Na dzisiejszej konferencji, prezes Columbus Energy, Dawid Zieliński zaprezentował innowacyjną wizję spółki, która wyprzedza konkurencję o kilka kroków. Niebawem zostanie uruchomiona usługa, umożliwiająca obrót energią własną, która została wytworzona za pomocą paneli fotowoltaicznych. Cały wachlarz możliwości został zaprezentowany w kilku etapach:

 

  • Konsumujesz energię bezpośrednio z produkcji Twojej instalacji.
  • Wytworzone nadwyżki w ciągu dnia zmagazynujesz w 100%.
  • Nadwyżki odbierasz, kiedy ich najbardziej potrzebujesz, w drugiej strefie G12:
    • 13:00-15:00 oraz 22:00-6:00
    • przez cały dzień w weekendy
    • w dni wolne od pracy
  • gdy zabraknie Ci energii, dostarczymy Ci ją w tej samej cenie, co dotychczas

 

Wraz z uruchomieniem usługi, udostępnimy naszym Klientom mobilną aplikację ColumbusOS. Będzie to przydatne narzędzie do śledzenia swojego salda i swobodnego przesyłania energii do rodziny lub znajomych. 

W związku z tym, nadwyżkę prądu możesz wykorzystać jak tylko chcesz. Możesz doładować nią auto elektryczne w każdym mieście w Polsce, możesz wysłać znajomemu, który jest w potrzebie. Z Columbus dzielenie się dobrą energią jest łatwe, ponieważ działamy innowacyjnie!

Z panelami fotowoltaicznymi od Columbus Elite, wytwarzasz zawsze eko energię!

Obejrzeć konferencję możesz tu: https://www.youtube.com/watch?v=fQC9QS4C2hk&t=1459s

Z pewnością chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszymi Doradcami Energetycznymi.