Przejdź do treści
Blog.

Jakie perspektywy daje branża OZE?

Branża oze nie odczuła kryzysu związanego z pandemią. Oznacza to, że jest ona stabilna, a czynniki gospodarcze nie mają na nią negatywnego wpływu. Czego nie można powiedzieć o branżach takich jak: nieruchomości, motoryzacyjnej, fitness czy gastronomicznej, które mają aktualnie spore problemy z utrzymaniem swojej pozycji na rynku. Columbus Elite czeka na Twoje CV, bo najprawdopodobniej chcesz pracować z najlepszymi! Praca w OZE jest dla Ciebie!

Rozwój osobisty

Nowe kompetencje, liczne szkolenia, wysokojakościowy produkt – to tylko niektóre aspekty, które zapewni Ci praca w oze. W Columbus Elite dokładamy wszelkich starań, by nasi Sprzedawcy mogli czerpać dla siebie jak najwięcej korzyści. Nasi sprzedawcy uczą się wszystkiego od podstaw, więc ich postęp na przestrzeni kilku miesięcy jest naprawdę spektakularny. Nasi Handlowcy mają szansę przyswoić wiedzę z zakresu kompetencji miękkich, poznać dogłębnie produkty, opanować sztukę negocjacji i wiele więcej!

Satysfakcję zawodową da Ci praca w oze

Produkty oferowane w ramach oze, są aktualnie bardzo pożądane przez konsumentów. Co za tym idzie, Klienci sami zgłaszają potrzebę spotkania. Czyż to nie jest idealna sytuacja? Twoim zadaniem jest zaprezentowanie produktu, podpisanie umowy i odczuwanie radości z otrzymanej premii. Twój mocny angaż w działania sprzedażowe, szybko zostanie zauważony, co zaprocentuje awansem. Jesteś na to gotowy? 

 

Czyste powietrze

Każdy Doradca Energetyczny Columbus Elite jest bohaterem, który swoją pracą zmniejsza ilość zanieczyszczeń planety. Jest to możliwe poprzez dostarczanie do domów jednorodzinnych rozwiązań ekoenergetycznych, takich jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii. Wszystkie te urządzenia są przyjazne dla środowiska, ponieważ zmniejszają ilość wytwarzanego śladu węglowego

 

Praca w Oze jest dla Ciebie!

Jeśli poszukujesz stałego i perspektywicznego zajęcia, dołącz do zespołu Columbus Elite. Działamy w branży, która z pewnością rozwija się niezwykle dynamicznie i ciągle stwarza nowe możliwości na rozwój. W związku z tym nieustannie poszukujemy ambitnych osób, które na swoją karierę patrzą w szerszej perspektywie i ze względu na to, chcą pracować w miejscu dające wiele możliwości.

 

Śledź nas na Facebook’u!