Przejdź do treści
Blog.

Ile zarabia Przedstawiciel Handlowy?

Praca Doradcy Energetycznego to zajęcie dedykowane dla pracowitych i ambitnych ludzi. To wymagająca praca, która niesie za sobą wiele korzyści. Ile zarabia Przedstawiciel Handlowy oraz jakie ma możliwości na rozwój zawodowy? 

Ile zarabia przedstawiciel handlowy?

Odpowiedź na pytanie, ile zarabia przedstawiciel handlowy, nie jest taka prosta. Wszystko zależy od kilku istotnych czynników. Na wysokość wynagrodzenia przedstawiciela handlowego ma bezpośredni wpływ jego zaangażowanie w pracę oraz popularność produktu, który oferuje Klientom. W przypadku paneli fotowoltaicznych Columbus Elite przedstawiciel ma ułatwione zadanie, ponieważ Polacy bardzo chętnie je instalują. Wpływa na to kilka kwestii. Przede wszystkim dostępne są różne dotacje na ten cel — zarówno gminne, jak i rządowe. Co więcej, fotowoltaika daje niezależność energetyczną. Dzięki instalacji fotowoltaicznej nie musimy się martwić o rosnące ceny prądu. Zarobki handlowca w fotowoltaice są więc uzależnione od firmy, którą reprezentujesz. Dlatego warto wybrać lidera na rynku branży OZE, który posiada nowoczesne zaplecze technologiczne i logistyczne.

Oczywiste jest to, że pierwsze miesiące pracy Sprzedawcy mają stanowić swoiste wybadanie produktu i drogi dotarcia do Klienta. Dopiero po tym czasie nabiera się wiatru w żagle i osiąga rewelacyjne wyniki sprzedażowe. Jedno jest pewne, praca jako Przedstawiciel Handlowy pozwala prowadzić wygodne życie, bez comiesięcznego czekania na wypłatę. Interesuje Cię praca handlowca, ale nie masz doświadczenia? Na ten temat pisaliśmy tutaj. 

 

 

Kim jest Tytan Sprzedaży?

Jest nim najlepszy Doradca Energetyczny Columbus Elite, czyli Łukasz Chmiel. W 2020 r. uzyskał największą sprzedaż ekoenergetycznych rozwiązań do domów jednorodzinnych i wyprzedził kilkaset innych Sprzedawców, którzy razem z nami troszczą się o los planety. Z pewnością był to udany rok dla Łukasza, życzymy aby 2021 r. był jeszcze bardziej spektakularny!

Zobacz relację z unboxingu nagrody.

 

 

 

 

 

Rynek pracy się zmienia. Zarobki przedstawiciela handlowego w branży OZE

Nie da się ukryć — rynek pracy zmienia się dynamicznie. Wpływa to zarówno na zmianę podejścia do wykonywanych usług, ich dostępność, zarobki, a także powstawanie nowych miejsc pracy. Podstawą działania w wielu branżach, w tym także w handlu i sprzedaży, jest elastyczność i chęć podejmowania wyzwań.

Jeżeli chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy w branży OZE, musisz wiedzieć, że jest to zawód bardzo wymagający. W ostatnich latach nastąpił bardzo duży rozwój w tym sektorze gospodarki. Niemniej jednak nie jest to praca dla każdego. Jak już wspomnieliśmy to, ile zarabia handlowiec, jest uzależnione przede wszystkim od produktu, który oferuje. Nie chodzi jedynie o zapotrzebowanie. Produkt musi odpowiadać na potrzeby i satysfakcjonować Klienta. Do tego niezbędna jest wysoka jakość obsługi i nowoczesne zaplecze technologiczne — to wszystko zapewnia Grupa Columbus.

Co jeszcze musisz wiedzieć o pracy jako przedstawiciel? Sukces i zarobki PH są niemal pewne, jeśli posiada on odpowiednie predyspozycje i cechy charakteru. Pasja do pracy, otwartość i komunikatywność to absolutna podstawa w tym zawodzie. Czujesz, że te potencjalne obowiązki i zarobki handlowca to coś dla Ciebie?

 

Ile zarabia handlowiec w Columbus Elite?

To, ile zarabia handlowiec, jest z pewnością ważną kwestią dla wielu osób. Jednak praca powinna też dawać mnóstwo satysfakcji i stwarzać nowe możliwości na osiągnięcie sukcesu. Bezsprzecznie są to elementy do odniesienia sukcesu w życiu zawodowym. Handlowcy w branży OZE mają doskonały start w przyszłość. Nie tylko dlatego, że jest jedna z najbardziej dynamicznych i obiecujących sektorów gospodarki. Dzięki tej pracy zdobędziesz uniwersalną wiedzę i umiejętności, które bez problemu wykorzystasz w przyszłości. Jakie korzyści jeszcze wiążą się z pracą handlowca?

W Columbus Elite pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach produktowych, co bez wątpienia wpływa na zwiększanie umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych. Sprzedawcy pracują w unikalnym systemie premiowym, który jest mocnym impulsem i motywacją do tego, by przybliżać się do realizacji założonych celów. Do tego zapewniamy wsparcie i innowacyjny system wdrożeniowy. Dzięki współpracy opartej na partnerstwie i zaufaniu możesz bez przeszkód rozwijać swoją karierę. 

 

Chcesz być przedstawicielem handlowym w branży OZE? 

Jak sam widzisz, to ile zarabia przedstawiciel handlowy, jest bardzo indywidualną sprawą każdego pracownika. Włożony trud w zaznajomienie się z branżą na pewno w szybkim czasie przełoży się na sukces sprzedażowy. Profesjonalne szkolenia, konkurencyjny system premiowy i zarobki PH na poziomie 6 000 zł w pierwszym miesiącu gwarantują Ci satysfakcję z pracy. Dołącz do naszych struktur sprzedażowych i miej realny wpływ na poprawę jakości powietrza w naszym kraju. Czekamy na Twoje CV!

Na koniec, zapraszamy na nasz profil na Facebook’u, ponieważ czeka tam na Ciebie codzienna dawka eko wiedzy!