Przejdź do treści
Blog.

Jakie oferty pracy oferuje Columbus Elite?

Chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy i poszukujesz tej idealnej oferty pracy, która spełni Twoje aspiracje zawodowe? W Columbus Elite prowadzimy stałe rekrutacje na różne stanowiska sprzedażowe w wielu miastach na terenie Polski. Sprawdź, które pasuje do Ciebie, z pewnością znajdziesz pracę dla siebie!

Agent sprzedaży bezpośredniej

To jest dobre stanowisko dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w sprzedaży. Jeśli nie masz doświadczenia jako przedstawiciel handlowy, ale bardzo chcesz je zyskać – czekamy na Twoje CV. Wszystkiego nauczymy Cię na specjalnie zorganizowanych przez nas szkoleniach wdrożeniowych, które prowadzą nasi eksperci od fotowoltaiki. 

Chcesz pracować w Białymstoku, Olsztynie, Katowic, Suwałk? Aplikuj do Columbus Elite, aby móc rozwijać swoje umiejętności miękkie!

 

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki

Masz już doświadczenie w sprzedaży? Znasz i korzystasz z technik negocjacyjnych, a w kontakcie z Klientami czujesz się jak ryba wodzie? To znaczy, że poszukujemy właśnie Ciebie! Prześlij CV i bądź częścią naszego zespołu.

Mieszkasz w: Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Szczecinie lub Poznaniu? Dołącz do naszych zespołów sprzedażowych!

 

Mamy oferty pracy dla Specjalistów ds. Sprzedaży

To stanowisko jest dla prawdziwych koneserów sprzedażowych. Osoba aplikująca na to stanowisko powinna posiadać umiejętności miękkie i chęć ciągłego rozwoju osobistego. Bądź częścią najbardziej dynamicznej branży, dostarczaj razem z nami ekoenergetyczne rozwiązania do domów jednorodzinnych.

Jesteś z Białegostoku, Olsztyna, Katowic, Suwałk? Aplikuj do nas już dziś

 

Manager Regionalny

Czujesz, że możesz być liderem grupy sprzedażowej? Potrafisz zmotywować zespół do efektywnej pracy, ponieważ zdobyłeś takie doświadczenie z różnych szkoleń? Wyślij CV, szukamy Managerów Regionalnych, dla których szklanka jest zawsze do połowy pełna. Buduj razem z nami mocną strukturę sprzedażową i rozwijaj swoje umiejętności przywódcze. Czekamy na Twoje CV!

Jesteś z Lublina, Krakowa, Katowic, Białegostoku? Aplikuj!

Jak widzisz, mamy cały spory wachlarz możliwości. Wielu z naszych obecnych Doradców Energetycznych zaczynało przygodę w Columbus Elite od pracy jako Agent Sprzedaży, dziś są Managerami Regionalnymi lub Dyrektorami Sprzedaży. Pnij się razem z nami po szczeblach kariery, która z pewnością czeka na Ciebie. 

 

Na naszym Facebook’u wrzucamy regularnie ogłoszenia rekrutacyjne, dlatego śledź nas na bieżąco!