Przejdź do treści
Blog.

Dlaczego warto być przedstawicielem handlowym?

Czujesz, że praca handlowca może spełnić Twoje wyobrażenie o pracy, która zapewni Ci wygodne i komfortowe życie? Przeczytaj o zaletach pracy przedstawiciela handlowego i zacznij wreszcie korzystać z życia.

Elastyczne godziny pracy

Pracujesz jak chcesz i kiedy chcesz. W tym zawodzie ważne są wyniki, które bezpośrednio przekładają się na wysokość Twojej premii. Możesz sam określić czy chcesz zacząć pracę skoro świt, czy raczej jesteś nocnym markiem i np. rzeczy związane z prowadzeniem dokumentacji możesz wykonywać wieczorami, a popołudnia przeznaczać na spotkania z Klientami. Oznacza to, że sam organizujesz sobie własną pracę.

Nie musisz mieć doświadczenia

Weźmy na przykład pracę w Columbus Elite, nasi sprzedawcy mają zapewniony stały dostęp do szkoleń. W naszej strukturze znajduje się mnóstwo młodych ludzi, którzy przyswoili od podstaw branżową wiedzę, aby uzyskać wyniki sprzedażowe. Przy odrobinie chęci i zaangażowania nasi handlowcy przyswoili wiedzę z zakresu oze w szybkim czasie, ponieważ zdają sobie sprawę, że do osiągnięcia sukcesu potrzebne jest ciągły rozwój.

Przedstawiciel handlowy buduje sieć kontaktów

Praca Przedstawiciela handlowego to okazja do kontaktu z wieloma ludźmi. Osoby towarzyskie i otwarte na nowe znajomości, mają szansę na sukces w tym zawodzie. Nawiązane znajomości zostaną z Tobą na długie lata i przyczynią się do wzrostu Twoich premii.

Dynamizm sytuacji

Przedstawiciel Handlowy musi trzymać rękę na pulsie cały czas. W tej pracy nie ma miejsca na nudę: maile, telefony, prezentacje – to wszystko składa się na efektywną pracę. Jeśli oczekujesz od pracy stałej dawki adrenaliny, jest to praca dla Ciebie.

Miej wysokie zarobki jako przedstawiciel handlowy

Zasada jest prosta: im bardziej pożądany produkt na rynku, tym większa sprzedaż, a to oznacza, że saldo przedstawiciela handlowego stale rośnie.W branży oze, w której panele fotowoltaiczne mają swój najlepszy czas, Doradcy Energetyczni mogą spać spokojnie, bez zamartwiania się o pracę czy wynagrodzenie.

Chcesz pracować jako Przedstawiciel Handlowy? Śmiało wyślij do nas CV, prowadzimy stałą rekrutację na terenie całej Polski. Bądź częścią Columbus Elite i miej realny wpływ na zwiększanie ekoenergetycznych rozwiązań w całej Polsce.

Śledź nas na Facebook’u!