Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite w Forbes o przyszłości spółki

Branża fotowoltaiczna gna do przodu niczym formuła 1. Columbus Elite, jako lider sprzedaży rozwiązań ekoenergetycznych codziennie staje na wysokości zadania, ponieważ dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynku. W jakich barwach widzi rozwój firmy Prezes Spółki Paweł Bednarek? Odpowiedź jest jedna: zielonych!

Trzykrotne powiększenie struktury

Najważniejsze w prowadzeniu firmy jest wyznaczenie jasnego kierunku, w którym organizacja ma się rozwijać. W przypadku Columbus Elite swoje działania skupiliśmy na dostarczaniu rozwiązań ekoenergetycznych do domów jednorodzinnych. Szybko okazało się, że nasze aktywności w branży oze przynoszą zadowalające rezultaty, ponieważ w mgnieniu oka z małej grupy sprzedawców staliśmy się mocną grupą sprzedażową, którą buduje kilkaset osób, mówi Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite. Tempo pracy jest zawrotne, ale satysfakcja z niej jest jeszcze większa. Dynamiczny rozwój i angażowanie się w coraz to większe przedsięwzięcia sprawiło, że na temat spółki można przeczytać w prestiżowych magazynach. W styczniu mieliśmy przyjemność zaprezentować spółkę w gazecie Forbes. Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite zdradził czytelnikom plany związane z wejściem spółki na giełdę. Spieszcie do kiosków po najnowsze wydanie Forbes, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi branży oze i Columbus Elite.

Rozwój. Dynamika. Zespół.

Na sukces Columbus Elite składa się wiele czynników. Każdy jest tak samo ważny i każdy z nich bezpośrednio wpływa na rozwój organizacji. Wszystkie one są zgrupowane w naszych dwóch wartościach, aby można łatwiej o nich pamiętać: #thinkpower i #thinkpeople.

  • #thinkpeople – fundamentem mocnego zespołu sprzedażowego są ludzie, którzy czują, że ich praca ma sens i przynosi wiele korzyści dla środowiska. Organizujemy szkolenia wdrożeniowe, które pozwalają naszym Sprzedawcom nabrać pewności siebie podczas spotkań z Klientami. Kluczowym elementem do osiągnięcia komfortu pracy jest stałe podnoszenie kompetencji i rozwój osobisty.
  • #thinkpower – dzięki tej wartości, codziennie dążymy do tego, by nasi Klienci mieli dostępne najbardziej nowoczesne rozwiązania ekoenergetyczne. Właśnie ze względu na tę wartość do naszej oferty dodaliśmy ładowarki samochodowe, które okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ auta na prąd to przyszłość. Columbus Elite jest mocną grupą sprzedażową, która działa na terenie całego kraju. Jeśli chcesz dołączyć do naszej organizacji – wyślij CV. Czekamy na zgłoszenia od młodych i ambitnych ludzi, którzy dopiero zaczynają budować swoją karierę.

 

Jesteśmy też na Linkedinie. Ale najpierw przeczytaj o Columbus Elite w Forbes 🙂