Przejdź do treści
Blog.
zielona energia

Barwy energii

Columbus Elite zmienił barwy. Dlaczego na zielono?

Każda zmiana podyktowana jest ważnymi przesłankami. W naszym wypadku motywem przewodnim zawsze była i jest troska o planetę. Wierzymy, że odświeżenie naszego wizerunku przyczyni się do większego zainteresowania ekobiznesem przez społeczeństwo.

Poprzez zmianę szaty graficznej chcemy jasno wyartykułować nasze priorytetowe wartości jakimi są planeta i zielona energia. Naturalne było dla nas, że po rebrandingu, na materiałach marketingowych, będą dominowały odcienie zieleni. Z jednej strony nastrajają nas pozytywnie z drugiej przypominają o misji, którą nieustannie realizujemy. Kula ziemska, która okazale prezentuje się, np w naszych mediach społecznościowych, wskazuje na całościowy charakter naszych działań. Nie ograniczamy się tylko do granic naszego kraju. Mamy ambitny plan zaistnienia na zagranicznych, światowych rynkach.

Swoimi działaniami chcemy przyczynić się do wzrostu świadomości społeczeństwa na temat odnawialnych źródłem energii. Ważne jest to, aby każdy wiedział, że dzięki dobrym nawykom zanieczyszczenie planety jest zmniejszane. Mowa tu o segregacji śmieci, oszczędzaniu wody czy minimalizację drukowanych dokumentów. Idąc dalej, dbanie o energię to także korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Takie rozwiązania są możliwe dzięki panelom fotowoltaicznym oferowanym przez Columbus Elite.

barwy zmiana

Panele mają wiele pozytywnych cech, dwie główne, czyli przyjazność dla środowiska i generowanie oszczędności, sprawiają, że ich popularność z dnia na dzień stale rośnie. Columbus Elite jest liderem w dostarczaniu ekoenergetycznych rozwiązań dla przedsiębiorstw i domów.

W naszej pracy kierujemy się dwoma twierdzeniami: #thinkpeople i #thinkpower. To pierwsze nawiązuje do wspólnego rozwoju oraz sukcesu indywidualnego, czyli najważniejszy jest człowiek i jego emocje. Natomiast #thinkpower to jakość i technologia przyszłości, które ciągle motywują nas do intensywniejszej pracy dla planety, w której żyjemy.

Jeśli chcesz mieć razem z nami wpływ na kondycję środowiska naturalnego, wyślij CV.


ZOSTAW SWOJE CV