Przejdź do treści
Blog.
columbus elite 09.10.20

Podsumowanie konferencji Columbus Elite 09 października 2020r.

Energicznie naprzód! Podsumowanie konferencji Columbus Elite 9.10.20.

9 października 2020 roku na długo zapisze się na kartach historii Columbus Elite. Podczas wydarzenia Columbus Day zostało ogłoszone podpisanie umowy inwestycyjnej, która umożliwia wejście spółki na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. To przełomowy krok dla firmy, który przyczyni się do jeszcze bardziej dynamicznego zdobywania rynku zarówno polskiego, jak i w przyszłości zagranicznego.

Columbus Elite dzieli się energią

Realizując krok po kroku strategię firmy, spółka Columbus Elite w końcu znalazła się na GPW, stała się spółką publiczną. “Chcemy dzielić się potencjałem, dlatego 100% inwestycji z zysków jest inwestycjami w OZE.” – Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite

columbus elite

Inwestycje z korzyścią dla wszystkich

Tworzymy technologię przyszłości, która zawsze jest krok przed rynkiem. Rozwiązania proponowane przez Columbus Elite dają szansę inwestorom na stabilne pomnażanie swoich inwestycji przez 39 lat. Takie możliwości stwarza inwestycja w farmy fotowoltaiczne, farmy wiatrowe czy infrastrukturę dla elektromobilności. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości naszych usług do przedsiębiorstw, a także domów jednorodzinnych. Sprzedażową przestrzeń partnerską Columbus Elite stanowią najlepsi agenci, handlowcy i partnerzy. Wszystkich łączy jedno –  zamiłowanie do odnawialnych źródeł energii. Jak podkreśla Paweł Bednarek: “Stawiamy na ludzi, wspólny rozwój, wspólne zwiększanie kompetencji, wspaniałą przygodę jaką jest Columbus Elite na drodze do zielonej energii.”

Columbus Elite to ludzie i środowisko naturalne

Prezesi Columbus Elite, Paweł Bednarek i Rafał Kołłątaj zgodnie przyznają, że dla nich najważniejsi są ludzie, którzy razem z nimi codziennie umacniają firmę. Przedsięwzięcie, które zostało zaczęte rok temu, dzięki odważnym decyzjom, z małego start up’u przeobraziło się w spółkę giełdową. Dzięki takiej strategii spółka będzie mogła śmielej spoglądać w przyszłość. Z tej okazji organizacja zaprezentowała nową szatę graficzną. Obecny logotyp ściśle nawiązuje do środowiska naturalnego. W naszych działaniach kierujemy się dobrem całej planety i to właśnie wizerunek kuli ziemskiej będzie znakiem rozpoznawczym Columbus Elite. Odcienie zieleni używane w materiałach marketingowych będą zawsze nam przypominały, że najważniejsza jest dla nas zielona energia. W tym miejscu należy wspomnieć o idei #thinkpeople, która towarzyszy Columbus Elite od samego początku. Zgodnie z jej założeniem nasza organizacja stawia na wspólny rozwój i sukces osobisty. Według nas jest to recepta na obopólną korzyść, zarówno dla Partnerów jak i Spółki.

Na wydarzeniu nie zabrakło gości, którzy poprzez krótkie filmiki opowiedzieli o ich sposobach na dbanie o środowisko naturalne. Mogliśmy posłuchać wypowiedzi Anny Dereszowskiej, Katarzyny Moś, Filipa Chajzera czy Patrycji Markowskiej. Wszyscy z nich są użytkownikami paneli fotowoltaicznych, które były zainstalowane przez organizację Columbus. Najważniejszym wnioskiem nasuwającym się po wywiadach jest to, że każdy ma wpływ na w jakiej kondycji jest i będzie środowisko naturalne. Najlepiej jest rozpocząć od małych kroczków, które sumarycznie dadzą wielki, wspólny efekt.

columbus elite logo

Przeczytaj komunikat dotyczący zmian w Columbus Elite z 9.10.20r.