Przejdź do treści
Blog.
podniesienie kwalifikacji

Podnoszenie swoich kwalifikacji – od czego zacząć

Podnoszenie swoich kwalifikacji – od czego zacząć

Ten, kto myśli perspektywicznie, wie że zdobywanie wiedzy i cierpliwość to dobry zestaw, aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym. Poszerzanie horyzontów stwarza możliwości na rynku pracy i daje uczucie satysfakcji. Od czego zacząć, by nie sparzyć się już na samym początku? W artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy do lektury.

Odkryj najsłabsze ogniwo

Dobrą metodą na selekcję umiejętności do podszlifowania będzie wybór tych aspektów, które sprawiają, że czujesz zakłopotanie lub niepewność. Weźmy pod lupę stanowisko Sprzedawcy. Praca ta związana jest w dużej mierze ze spotkaniami z klientami. Ważne jest, aby panować nad mimiką, dykcją oraz mową ciała, co sumarycznie wpływa na pewność siebie. Jeśli, któryś z tych czynników jest Twoją piętą Achillesową, to znak, że trzeba nad nim popracować.

Dobry, lepszy, najlepszy!

Gdy powyższy akapit Ciebie nie dotyczy, a Twoje osiągnięcia są wzorowe, jesteś na dobrej drodze do awansu. Warto prześledzić ścieżki kariery osób na podobnych stanowiskach i dowiedzieć się co nieco o ich kwalifikacjach. Może odkryjesz, że dobrze będzie podszkolić się w zarządzaniu zespołem? Myślenie tymi kategoriami utoruje Ci drogę na sam szczyt.

Jak zdobywać kwalifikacje?

Tak naprawdę sposobów jest całe mnóstwo. Internet jest kopalnią wiedzy, tylko trzeba umiejętnie z niego korzystać. Na początek dołącz do grup i na fora o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami. Kolejnym krokiem jest czytanie branżowych publikacji (książki, czasopisma, artykuły). Dobrym pomysłem będzie branie udziału w konferencjach. Są one doskonałą okazją do wymieniania się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Im więcej będziesz otaczał się interesującą Cię tematyką, tym pewniej będziesz czuł się w praktyce. W końcu możemy przejść do bardziej zaawansowanych sposobów, a mianowicie poszukaj szkoleń, dzięki którym zdobędziesz kompleksową wiedzę od ekspertów. Niestety one są płatne, ale za bardzo merytoryczne.

podnieś kwalifikacje

W Columbus Elite szkolenia masz gwarantowane

Jednak są lepsze metody na zdobywanie nowych umiejętności. Znajdź takiego Pracodawcę, który regularnie przeprowadza szkolenia dla swoich Partnerów w biznesie. Każdy Doradca Energetyczny czy Sprzedawca współpracujący z Columbus Elite może liczyć na szkolenia z zakresu umiejętności miękkich jak i twardych. Jest to dla nas niezwykle istotne, by osoba która reprezentuje spółkę, miała zawsze aktualną wiedzę z zakresu oferowanych produktów ekoenergetycznych. Nasi szkoleniowcy w obrazowy sposób przekazują swoją wiedzę, którą łatwo wprowadzić w życie.

Wyślij nam swoje CV i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej. Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukamy, podczas kompleksowych szkoleń pokażemy Ci jak komunikować się z Klientem, aby być skutecznym w swojej pracy. Będziesz mieć także okazję popracować nad mową ciała i sztuką negocjacji. Na pewno podniesiesz swoje kwalifikacje.


WYKONAJ PIERWSZY KROK