Przejdź do treści
Blog.
nie bój się zmian

Do odważnych świat należy, czyli zmiany są potrzebne

Do odważnych świat należy, czyli zmiany są potrzebne

Już sama myśl o zmianach jednych paraliżuje innych fascynuje. Ten kto zrozumie, że zmiany są potrzebne, przekona się, że warto czasem zaryzykować i wyjść ze strefy komfortu. Columbus Elite działa zgodnie z założeniem “do odważnych świat należy.

Dlaczego zmiany są potrzebne?

Jeśli czujesz, że potrzebujesz nowych doznań, to znak że dopadła Cię rutyna dnia codziennego. Spróbuj zlokalizować źródło Twoich zmartwień i zrób wszystko co możliwie, by poprawić swoją sytuację. Dlaczego? Po to, by poczuć ulgę, by znów spać spokojnie, by czerpać radość z życia. Myśl o obecnej pracy wywołuje u Ciebie negatywne emocje? Mamy nadzieję, że już zapaliła Ci się w głowie żaróweczka o nazwie “ZMIANA”. Znajdź pracę, która będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, dzięki której będziesz mógł rozwijać i realizować się. Widziałeś już ogłoszenia Columbus Elite? Ciągle rozwijamy nasz dział sprzedaży. Poszukujemy Partnerów, może akurat jedno z ogłoszeń adresujemy do Ciebie?

podejmij wyzwanie- zmiana

Przeprowadzamy zmiany, bo mamy ambitne cele

Jeśli przedsiębiorstwo stale dąży do rozwoju, stawia sobie coraz to większe cele i nie boi się sięgać po więcej, tylko kwestią czasu jest, kiedy stanie się ważnym graczem na rynku. Dobrym przykładem jest Columbus Elite, który swoje początki miał jako niewielki start up. Wypracowane metody sprzedażowe, cierpliwość, zdobyte doświadczenie i konsekwencja pozwoliły na podjęcie kroków zmierzających ku wielkim przeobrażeniom. W ten sposób stworzyliśmy organizację zrzeszającą pasjonatów sprzedaży bezpośredniej i specjalistów branży fotowoltaicznej.

Można się zastanowić po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonuje. Odpowiedź jest prosta: z potrzeby stałego udoskonalania przedsiębiorstwa. Firma jest żywym organizmem, który mocno odczuwa wszelkie czynniki zewnętrzne. Bez dostosowywania się do, np. potrzeb rynku, istnieje duże prawdopodobieństwo pozostania z tyłu. Myśląc tymi kategoriami, pod słowem zmiana rozumiemy: stworzenie unikatowych procesów prowizyjnych, położenie nacisku na szkolenia Partnerów. W naszym przypadku, te dwie zmiany pozwoliły na zrealizowanie celów sprzedażowych.

Ryzyko wpisane w naturę zmiany

Wprowadzając zmiany, musimy wziąć na siebie pewne ryzyko niepowodzenia. Zapewniamy, że każde działanie dostarcza nowych doświadczeń, z których można wyciągnąć wnioski na przyszłość. Uważamy, że lepiej jest podjąć próbę zmian, niż żałować, że zabrakło odwagi na działanie. Powodzenie wprowadzanych modyfikacji zależy od wielu czynników. Trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw, dopiero wtedy podjąć najrozsądniejszą decyzję.

Jeśli akurat myślisz o zmianie pracy, aplikuj do Columbus Elite. Wysłanie CV do niczego nie zobowiązuje, a może być pierwszym krokiem do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Sprawdź to już teraz.


PRZEŚLIJ SWOJE CV